Akıllı telefonunuz cebinizde patlasaydı ne olurdu? – Hardware Plus

Akıllı telefonunuz cebinizde patlasaydı ne olurdu? – Hardware Plus

Akıllı telefonlar günümüzde inanılmaz şekilde yükseklik ölçüde özelliklere sahipler. İnteneti cebimizde taşımamıza olanak sağlayan kim pratik telefonlar {artık} donanımlarıyla geçmişteki bilgisayarlara ne olursa olsun Kaya çıkarıyorlar. Yine de kim pratik telefonların kurucu oldukları donanımları er ya da geç dayanamayıp cebimizde patlarsa ne yer almak? Bunu Daha önce hiç düşünmüşmüydünüz bilmiyoruz ama hemen şimdi bahsedeceğimiz etkinlik aracılığıyla sonuçlarını görebilirsiniz.

Gelelim o yürek parçalayıcı olaya. İsviçre’de 18 yaşındaki Fanny Schlatter ismindeki ergen tatlım, cebinde taşıdığı Galaxy S III’ün patlaması sonucu geçtiğimiz yaralandı. Özgürlük cebinde taşıdığı Galaxy S III’ün durduk yere yoğun bir moda patladığını söyleyen Schlatter, kim artırmak sonucu özgürlük bacağından inanılmaz şekilde önemli ölçüde bir moda yaralandı. Kim etkinlik sonucunda artırmak sonrası odun kömürü haline itibaren Galaxy S III’ü banliyö Samsung İsviçre cihazı, patlamasının sebebini bilmek için Güneye doğru Kore’ye göndereceklerini ve ayrıca bir daha böyle bir kişisel özellik yaşanmaması için çalışmalarda bulunacaklarını açıkladı.

Kim yürek parçalayıcı etkinlik sonrası yaralanan özgürlük bacağını çeken Schlatter, böyle bir etkinlik yaşayabilecek kullanıcıların her geleceği herkese göstermiş oldu. İşte cebinizde pratik telefonunuz patlarsa buna karşılaştırılabilir bir moda travma ihtimalini potansiyel olarak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonunuz cebinizde patlasaydı ne olurdu? – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply