Akıllı telefonunuzla Pro videolar çekin! (Zhiyun Smooth 4 inceleme)

Akıllı telefonunuzla Pro videolar çekin! (Zhiyun Smooth 4 inceleme)

Zhiyun Smooth 4 inceleme videomuzda, ihtiyatlı telefonunuzla titreşimlerden arınmış videolar çekebileceğiniz gimble modelini inceledik.Zhiyun Smooth 4 inceleme

Cihazla birbirleriyle bir yönetim çantası, tripod yanı sıra suçlamak kablosu çıkıyor. Anında anında bütün ihtiyatlı telefonlarla takip olarak çalışabilen varlık, özellikle vücut ağırlığı çekirdek kaçınılmaz olarak toplanan kapsamlı telefonlar için şaşırtıcı bir şekilde pozitif kesinlikle değil diyebiliriz.

Ürünün önemli amacı, ihtiyatlı telefonunuzla çevrimiçi video çekerken dahil titreşimleri ortadan kaldırarak akıcı videolar çekebilmeniz. Akıllı telefonunuzla Bluetooth üzerinden bağlanan üreticisi, ZY Play uygulaması aracılığıyla üzerindeki bütün tuşları belirlemek edebilmenize olanak tanıyor. Cihazın bileşik yapısı geleneksel olarak plastik olmasına karşın inanılmaz şekilde güçlü bir hissayata yaratıcı.

Akıllı telefonunuzla çevrimiçi video çekerken ihtiyacınız olan bütün tuşlar ürünün üzerine konumlandıırlmış. Sol tarafta merkez yerleşim bölgesi lastik, hem zoom hem de yoğunlaşmak yürütmek için kullanılabiliyor. Benzer şekilde çevrimiçi video/resim çekimi, pan/kitli modunu dönüştürme, şiddetli yemek seçimi seç birkaç tuşun olduğunu belirtelim.

Rutin ileri obje takibi özelliğini kullanabiliyorsunuz. Yine de sık kim modun şaşırtıcı bir şekilde etkili bir şekilde çalışmadığını söylemek gerekir. Sonuçta ürünün fiyatı ise 999 TL.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Akıllı telefonunuzla Pro videolar çekin! (Zhiyun Smooth 4 inceleme)

Manuel: (*4*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply