Aktif Bank kripto para borsası kurdu!

Aktif Bank kripto para borsası kurdu!

Aktif Bank, dolaylı iştiraki Attivo Bilişim A.Ş. aracılığıyla kripto katılım seçenek sektörüne varlıklar yapan aslen Türk bankası oldu.

İlginizi çekebilir: Belarusbank, kripto para borsası kurmayı düşünüyor

Bitmatrix Tavuk’de Blockchain üssü olmayı hedefliyor

Attivo Bilişim’in kurduğu Bitmatrix Kripto Görünüm Alım ve ayrıca Satım Sistem, dünyada finans kurumu destekli an çerçeve olma özelliğini taşıyor. 2019’un an yarısında kripto katılım velayet hizmeti de sunmaya başlayacak olan Attivo Bilişim, Blockchain teknolojisine yönelik yüksek soluklu Ar-Ge çalışmaları yakın varlıklar, kurumsal ortaklığı ve ayrıca ders seç desteklerle Tavuk’nin Blockchain üssü olma hedefini taşıyor.

Konuyla stresli yeterlilik veren Aktif Bank Genel olarak Müdürü Dr. Serdar Sümer, “Kripto katılım alım satım platformları, tüketicilerin/yatırımcıların kripto varlıklarını emanet ettikleri bir çerçeve olarak asgari bir finans kurumu {kadar} saygın hak kazanmak. Kim bağlamda, kripto katılım piyasasına topluluk ve ayrıca deneyimli bir izleme anlayışı gelmesi gerektiğine dair inancımızla, Attivo Bilişim A.Ş.’yi kurduk. Halkımızın bağlıdır içerisinde kripto katılım alım satımı yapabileceği ve ayrıca kim varlıklarını emanet edebileceği, yetenekli yazılımcı ekip aracılığıyla Bitmatrix canlı geçirildi. En gerçekten iyi (PL) uygulamaları esas alarak büyükşehir ve ayrıca dünya çapında kurumsal ortaklıklarıyla en uygun düzeyde güvenlikli bir çerçeve hazırlanmış. Ülkemizde kripto katılım seçenek sektörüne geliştirmek veren aslen finans kurumu olmanın gururunu yaşıyoruz. Aktif Bank olarak, Blockchain teknolojisinin, yerleşim sistemleri başta aslında olmak üzere pek inanılmaz sektörde radikal bir motive etmek yaratacağını düşünüyoruz. Blockchain teknolojisine ve ayrıca “tokenization” aracılığıyla türünün tek örneği varlıkların dijitalleştirilmesine yönelik AR-GE faaliyetlerimiz yakın eğitime, programcı kavram ve ayrıca girişimlere vereceğimiz destekle, ülkemizin kim değişimin içerisinde kesinlikle olarak kuruluş almasına hediye sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Aktif Bank kripto para borsası kurdu!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply