Aktif Gürültü Engelleme (ANC) nedir? Ne işe yarar?

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) nedir? Ne işe nimet?

Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi toparla dönemdeki kulaklıkların en muazzam vurguladıkları karakteristik oldu. Peki ANC olarak kısaltılan kim karakteristik nedir? Ne işe nimet? Hayati mi? Bütün bunların detaylarını göreceğiz.


İlginizi çekebilir; Huawei FreeBuds Studio inceleme | Kim kulaklık dürüst harika!


Aktif Gürültü Engelleme (ANC) nedir? Ne işe nimet?

Huawei FreeBuds ailesi kim konuda en harika örneklerden bir birey. FreeBuds Pro, FreeBuds Studio, FreeBuds 3 yanı sıra FreeBuds 3i modelleri ses engelleme özelliği aracılığıyla size özel popüler müzik keyfini yaşamanızı sağlıyor.

Aktif Gürültü Engelleme, Active Noise Cancellation veya Active Noise Control kelimelerinden türetilen bir geliştirme olarak dayanıklı. ANC olarak da gördüğümüz kim geliştirme, kulaklıkların dış mekan sesleri engelleyerek sizin özel popüler müzik keyfini yaşamanız için geliştirildi. Dışarıdan itibaren sesleri kulaklıklar üzerineki mikrofon aracılığıyla nokta eden kim geliştirme, seslerin doğru tersi frekansta kesinlikle olacak moda trendi üreterek bir anti gürültü üretmiş olay. Sonuç olarak dış mekan gürültü aracılığıyla kulaklığın ürettiği sesler düzenlilik bazında sıfırlanarak sizin sesleri duymanız engelleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Aktif Gürültü Engelleme (ANC) nedir? Ne işe yarar?

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply