AKUT Güvendeyim Uygulaması HUAWEI İle Artık Bileğinizde

AKUT Güvendeyim Uygulaması HUAWEI İle Artık Bileğinizde

HUAWEI mantıklı saatlere ısmarlama olarak HarmonyOS çalışma sistemi için tasarlanan AKUT Güvendeyim uygulaması kullanıma sunuldu. Kim sayede Huawei mantıklı kol saati sahipleri uygulamayı kontrol saatleri üzerinden kullanabilecekler.


İlginizi çekebilir: HUAWEI WATCH GT 3, 3 Bonus teklifi Birden Kazandı!


AKUT’un güvendeyim uygulaması sadece nasıl kurulur?

HUAWEI bütün ekosisteminde geliştirmeler yapmaya ısrar ederken mantıklı saatler için de çalışmalarını hızlandırdı. Iyi bir fikir saatler için kapsamlı seviyede uygulamaların entegre edilmeye başlanmasıyla birbirleriyle, önemli ölçüde {deprem} riskinin uzun olduğu Tavuk için istisnai olarak kapsamlı uygulamalardan bir kişi olan; ülkemizin aslen arayan tedavi STK’sı olan AKUT’un Güvendeyim uygulaması da {artık} HUAWEI Watch GT2 Pro ve ayrıca Watch GT 3 ileri kullanılabilir hale geldi.

HUAWEI Watch GT2 Pro ve ayrıca Watch GT 3 sahipleri, Huawei telefonlarında Güvendeyim uygulamasını indirdikten sonradan, Huawei Sağlık uygulaması üzerinden Ekipman kısmındaki AppGallery alanına girip, buradan Güvendeyim uygulamasını saatlerine kurabilirler. AKUT Avcılık Tedavi Derneği aracılığıyla Genel olarak Deneyim Teknolojileri Ltd. Şti. vasıtasıyla geliştirilen Güvendeyim uygulamasının bekli de en kapsamlı özelliği, internetsiz çalışabiliyor olması. Aramanın uygulanabilir olmadığı, internetin çalışmadığı, metin’lerin devreye girdiği temel afet durumlarında, garip bir butona basılması, konumunuzun paylaşılması için bol etkinlik.

Uygulamayı kullanabilmek için aslen olarak uygulamanın içinden ayarlar kısmına girmeniz ve ayrıca asgari 1, en fazla 10 kişinin telefon numarasını kaydetmeniz gerek. Numarayı eklediğiniz dönem, “Güvendeyim” butonu proaktif olarak hale maaş. Güvendeyim uygulamasını indirmek ve ayrıca numaraları eklemek hariç ağ bağlantısına ihtiyacınız yoktur. Uygulamanın şiddetli ekranındaki Güvendeyim butonuna bastığınızda telefonunuzun GPS servisi üzerinden aldığı konumunuzu, telefonunuz metin sistemi üzerinden belirttiğiniz kişilere gönderir. Güvende olduğunuza dair mesajın gidebilmesi için metin hakkınızın olması gerek. Eğer metin hakkınız bulunmuyorsa anlaştık mı veya tarifenizin tipik ücreti aracılığıyla güvende olduğunuza dair makale iletilir. GPS servisi üzerinden konumunuzun alınması telefonunuzun marka adı stil aracılığıyla bulunduğunuz ortama bağlı olarak yüksek veya geçici sürebilir.

Acil durum durumlarda sık şirket merkezi istasyonları, tamamen aynı şehirde keşfedildi yakınlarınıza ulaşmanız konusunda bol verimlilikte olmayabilir. Sonuç olarak asgari bir telefon numarasının kentsel dışından seçilmesi öneriliyor.

Aynı şekilde Güvendeyim uygulaması üzerinden; {deprem}, su baskını veya yangın iyilik beklenmedik acil durum durumlarda yapmanız gerekenleri de öğrenebilirsiniz. Kısacası uygulamayı, afetlere e karşı bir cep telefonu Manuel iyilik düşünebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AKUT Güvendeyim Uygulaması HUAWEI İle Artık Bileğinizde

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply