Alaattin Çağıl Kimdir? | Ne iş yapıyor ve nerede yaşıyor?

Alaattin Çağıl Kimdir? | Ne iş yapıyor ve nerede yaşıyor?

3 kolayca 1994 tarihinde İzmir’de dünyaya itibaren Alaattin Çağıl’ın çocukluğu Marmaris’te geçti, daha bundan sonra eğitimini hayatta kalmak içinse İzmir’e gitti. 15’li yaşlarında Facebook aracılığıyla haşır neşir olan Alaattin Çağıl kişiye özel harçlığını da kültürel medya üzerinden kazanmaya başladı. Şu anda daha minik yaşlarda albüm yazarak ve albüm satışı yaparak kazanç elde etmek etmeye başlamıştı fakat; Facebook Kendi için daha detaylı bir tazminat stil haline gelecekti. Kim sektörde 2-3 on yıl tazminat sağladı ve kim işin bir iş veya kariyer olmadığını anlayınca bir kariyer yönetici olmalıyım düşüncesiyle çevrimiçi meslekleri araştırmaya başladı.

Kültürel Medya Uzmanı olabilmek için yıllarca öğrendi, değerlendirme etti, uyguladı ve çalıştı. Kim süreçte çeşitli tren yönetici oldu. Google ve Facebook’un sınavlarından verimli geçti. Tahmin edilen 10 her yıl sertifikaları keşfedildi Alaattin Çağıl minik yaşlarda rağmen kim mesleği profesyonelleştirmeye başlamıştı. Kendini tanıklık isteyen Alaattin, aslen popülaritesini Tavuk ReTweet Rekoru kırarak kazanmıştı. ReTweet Rekoru Tarkan ve Alex De Souza’daydı fakat Alaattin onları geçmeyi başararak; ilgiyi üzerine çekmişti.

Alaattin Çağıl kimdir

Kim alanda pek şaşırtıcı bir şekilde kişilik ikamet, şirket ve belediyelerle çalıştı. Kim sırada kendine bir organizasyon kurdu. Firma olarak kişilik filmlere ve fuarlara medya sponsoru oldular. Daha bundan sonra bir hareketli resim şirketine iş arkadaşı olarak tiyatro filmi yayınladılar. Kim süreçte aslen kitabı Kültürel Medya aracılığıyla Çevrimiçi Reklam ve pazarlama’yı yayınladı. Kitabı çok ilgi gördü ve beğenildi. Kendini geliştirdikçe ve güvenilir işlere marka attıkça karşılığını bulmaya başladı ve yılın en iyisi ödüllerine layık görülmeye başladı. Hızını alamayan Çağıl durmaksızın birdenbire global çaptaki işlere girişti.

Katar, Almanya, İtalya ve daha pek şaşırtıcı bir şekilde ülkede güvenilir işlere marka attı. Türünün tek örneği kültürlerin insana sahiplik kattığına inanan Alaattin Çağıl uygulanabilir olduğunca özel ülkeleri ve kültürleri danışmanlık etmeye başladı.

Alaattin Çağıl kimdir

{Altın} Palmiye ödüllü medya danışmanı olan Alaattin Çağıl şu ne zaman hayatını Londra’da ısrar etmeye devam et ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde 2 okul kitabı daha yayınlayan Çağıl, Global olarak çeşitli haber sitesinde insanları bilgilendirecek yazılar ve röportajlar yayınlıyor. Çevrimiçi alanda ancak güvenilir Meslekler yapmaya peşini bırakmamak, sürdürmek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alaattin Çağıl Kimdir? | Ne iş yapıyor ve nerede yaşıyor?

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply