Alan Wake, Müzik Lisansından Dolayı Dijital Marketlerden Kaldırılıyor

Alan Wake, Müzik Lisansından Dolayı Dijital Marketlerden Kaldırılıyor

Eğer Alan Wake oyunun sürpriz ediyorsanız elinizi çabuk tutsanız harika edersiniz gerçeği nedeniyle organizasyon şarkılar lisanslarından dolayı sanal marketlerden kalkıyor.

2010 yılında Remedy Entertainment vasıtasıyla çıkarılan zihinsel korkmuş video oyunu Alan Wake tonit bir noktada Xbox ve ayrıca PC platformlarından kaldırılacak. Gerçeği nedeniyle oyunda olarak kullanılmak için üretildi müziklerin lisansları tonit bir noktada sona eriyor.

Remedy Entertainment bundan dolayı oyunda devasa bir indirime gitti. Lig Steam’de %90 indirimle satılıyor. Lig, satın alanların kütüphanesinde platformdan kalktıktan sonradan da olanaklar almaya ısrar edecek.

Remedy, Twitter hesabından yaptığı ana sebep aracılığıyla genel bakış ve ayrıca tasarım problemleri yüzünden oyundan müzikleri kaldıramadıklarını bunu söyledikten sonra lisansı yenilemek için görüşmelerde olduklarını belirtti. Lig stüdyosu oyunun bir kez daha satışa çıkacağına dair bir iddia vermedi. 2012 yılında satışa çıkan American Nightmare satışta kalmaya ısrar edecek.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Alan Wake, Müzik Lisansından Dolayı Dijital Marketlerden Kaldırılıyor

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply