Alcatel 5V inceleme – 1500 TL’ye neler sunuyor? (VİDEO)

Alcatel 5V inceleme – 1500 TL’ye neler sunuyor? (VİDEO)

Alcatel 5V inceleme videomuzda, çentik tasarımını kullanan ve ayrıca zaten 1500 TL maliyet etiketiyle öne çıkan modelin detaylarına bakıyoruz. Bakalım telefon bizlere neler sunuyor?Alcatel 5V inceleme

Mavi ve ayrıca karanlık farklı renkler seçenekleriyle itibaren ekipman, yüz tarafta çentik tasarımını kullanıyor. Arka uç bölümde ise başparmak izi sensörünü ve ayrıca çift kamerayı görüyoruz.

6.2 inç boyutlu gözünde canlandırmak sunan Alcatel V5 modelinde, 720 x 1500 HD+ çözünürlüklü IPS LCD gözünde canlandırmak kuruluş alıyor. Kim ekranın Dragontrail cam teknolojisiyle çizilmelere ve ayrıca darbelere e karşı korunduğunu belirtelim. Bileşenler özelliklerine baktığımızda ekipman gücünü MediaTek Helio P22 işlemcisinden alıyor, kim işlemcinin doğru sürüm ise MT6762.

Kim işlemcinin ve cihazda 3 GB RAM ve ayrıca 32 GB dahili depolama alanı alanı bulunuyor. Depolamak alanını 128 GB‘a {kadar} microSD hafıza kartı aracılığıyla arttırabilmek uygulanabilir. Telefonun arka uç tarafında 12 MP’lik F/2.2 diyafram değerine yaratıcı şiddetli kameranın ve yoğunluk algılama görevi gören 2 MP‘lik bir an video kamera bulunuyor. Başlangıç ​​aşaması tarafta ise 8 MP‘lik bir yüz video kamera kuruluş alıyor. Kutudan Android 8.1 Oreo çalışma sistemiyle çıkan Alcatel V5 modelinde, 4000 mAh kapasiteli elektrik pili bulunuyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel 5V inceleme – 1500 TL’ye neler sunuyor? (VİDEO)

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply