Alcatel 5V Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Alcatel 5V Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

TCL Communication, harika bir şekilde geri yükleme üretilmiş olan yanı sıra cihazları ile çevrili amiral gemisi olarak sunduğu Alcatel 5V’yi piyasaya sürdü.

İlginizi çekebilir: Bütün Xiaomi ürünlerinde fiyat indirimi (Xiaomi Pocophone F1 teklif ediyoruz!)

Uğraşmak popülerlik seviyesi teknolojisi kullanılıyor

Alcatel 5V, iyileştirilmiş FullView 19:9 ekranı yanı sıra insan yapımı zekası destekli kameraları aracılığıyla uyarı çekiyor. 6.2inç’lik göster boyutuna kurucu üreticisi, ödeme 88’lik bir göster vücut sistemi oranına kurucu. Cihazın arka uç tarafında 16 MP yanı sıra 2 MP 2 adet video kamera bulunuyor. Bununla hep birlikte kullanıcılarına bokeh efekti aracılığıyla resim çizim ayrıcalığını sağlıyor. Cihazın yüz tarafında ise 13 MP çözünürlüğe kurucu bir selfie kamerası bulunuyor.

Benzer şekilde üreticisi uğraşmak popülerlik seviyesi teknolojisini de kullanıyor, 106 uğraşmak stratejik noktası aracılığıyla Face Key özelliğine de kurucu.  Kim Face Key 0.5 saniye içine vahşi, güvenlik ve güvenlik yanı sıra derhal erişim sağlamak sağlıyor. Üreticisi 3 GB RAM yanı sıra 32 GB depolama alanı alanı boyutuna kurucu. Hepsi birden üreticisi gücünü helio P22 yongasından alıyor. Alcatel 5V, 1080p yanı sıra 30 fps çevrimiçi video deneyimi sunuyor. Arka uç kameranın diyafram açıklığı ise F2.2 olarak öyle gibi görünmek.

Cihazın fiyatına servet olursak, arasında segmentte olanaklar banliyö bölgesi üreticisi ülkemizde 2.199 TL seç bir fiyatla olanaklar alıyor. Ücret konusunda siz ne düşünüyorsunuz?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel 5V Türkiye’de satışa çıktı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply