Alcatel, Düşük Fiyatlı İki Yeni Akıllı Telefon Modeli Duyurdu

Alcatel, Düşük Fiyatlı İki Yeni Akıllı Telefon Modeli Duyurdu

Alcatel, Berlin’de düzenlenmekte olan IFA 2017 etkinliğinde 2 son zamanlarda iyi bir fikir telefon modelini duyurdu. Telefonlar aşağı oran bandında olanaklar alacak.

Alcatel’in duyurduğu Idol 5 ve ayrıca A7 modelleri özel Uluslararası’da satışa sonuç. A7 tasarım 229€’dan Idol 5 tasarım ise 239€’dan satılıyor. Sağlayıcı telefonların çeşitli diğer ülkede satılıp satılmayacağına dair her türlü bir yeterlilik vermedi.

Gençlere hitap eden  Idol 5, App Cloner isimli bir kalite aracılığıyla olay. Kim kalite Instagram ve ayrıca WhatsApp tercih ünlü kültürel medya uygulamalarını çoğaltarak hepsi birden 2 hesaba giriş yolu yapmayı sağlıyor. Kim sayede kullanıcılar çeşitli diğer hesaplarından durdurmak zorunda kalmıyor. 5.2 inç büyüklüğünde full HD ekrana yaratıcı teklif 1.3 GHz hızında MediaTek MT6753 işlemci çipi, 16 GB depolamak alanı, 3 GB RAM, 13 MP geri ve ayrıca 5 MP başlangıç ​​aşaması elektronik kamera bulunuyor.

A7 tasarım ise Idol 5’e bağlı olarak epeyce daha muazzam, daha vahşi ve ayrıca Idol 5’ten daha ucuz. 5.5 inç büyüklüğünde full HD göster aracılığıyla itibaren telefon 1.5 GHz işlemci çipi, 32 GB depolamak alanı, 3 GB RAM, 16 Mp geri ve ayrıca 8 MP başlangıç ​​aşaması elektronik kamera aracılığıyla olay.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel, Düşük Fiyatlı İki Yeni Akıllı Telefon Modeli Duyurdu

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply