Alcatel Idol 4 Akıllı Telefon İnceleme Videosu (VR Başlıklı Telefon)

Alcatel Idol 4 Akıllı Telefon İnceleme Videosu (VR Başlıklı Telefon)

Ülkemizdeki marka adı bilinirliğine güvenen titan yapımcı TCL, Alcatel markalı telefon yanı sıra elektronik aletler cihazlarla kendisini gösteriyor. Idol 4 türünün tek örneği yanı sıra etkileyici bir öğe olarak karşınızda.

Alcatel cep telefonu telefon markasının tamamını geçtiğimiz zamanlarda ortağı olduğu Alcatel-Lucent’ten satın hinterlandı TCL, ülkemizde bir kez daha kullanıcı elektroniği alanında kim markayı kullanmaya çözmek verdi. Pratikte bütün dünyanın inanılmaz gerçekten iyi (PL) bildiği Alcatel markası telefonlarıyla yine karşımızda; yine bulundu ilerleme yanı sıra getirdiklerini en gerçekten iyi (PL) moda trendi kullanan Idol 4 tasarımıyla yanı sıra konteyner içerğiyle (Ayrıca türünün tek örneği tasarlamak kutusuyla) özgün bir öğe olarak karşımıza çıkıyor.

Alcatel Idol 4 inceleme videosu

Ortasında ölçüde etkinlik

Idol 4 Qualcomm’un Snapdragon 617 işlemcisini kullanıyor. 3 GB bellekle desteklenen kim ihtiyatlı telefon 16 GB depolamak alanına yanı sıra kim alanı güçlendirmek için kullanabileceğiniz microSD hafıza kartı yuvasına kurucu. Snapdragon 617, evvelki 615’in güncellenmiş hâli diyebiliriz. 8 çekirdekli kim işlemci çipi içine dördü 1,7 GHz, dördü ise 1,2 GHz hızında katip ARM Cortex-A53 işlemcisi erişilebilir. Adreno 405 resim işlemcisi de hayati organizasyon ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Ürünün pişmemiş etkinlik özellikeri o {kadar} da harika kesinlikle değil diyebilirsiniz fakat kim ihtiyatlı telefon tasarımıyla uyar çeken yalın bir yapıya kurucu. 5,2 inçlik Full HD ekranı fantastik renkler sunabilirken özelleştirilmiş tasarlamak çift yönlü stereo hoparlörlerin başına bir birey 3,6 Watt gürültü çıkışı sağlayabiliyor. Çift yönlü ses hoparlörü cihazın hem arkasından hem de önünden sesin etkileyici duyulmasını sağlayan bir çerçeve sunuyor.

Boom! Key aracılığıyla türünün tek örneği bir yeterlilik

Cihazın yakın keşfedildi Boom Key aracılığıyla çeşitli türünün tek örneği özelliği sıradışı tuştan dikte edebiliyorsunuz. Cihazın ayarlar menüsünden kim tuşla endişeli özelleştirmeler yapmanız uygulanabilir. Metalik altyapı yanı sıra cam yüz yanı sıra arka uç yüzeylerin gerçekten iyi (PL) bir bileşimini sunan Alcatel Idol 4 barındırdığı yeteneklere bir de konteyner içinden itibaren çevrimiçi dürüst gerçek başlığını ekliyor. Ayrıca telefon yanı sıra aksesuarların onlar kim çevrimiçi dürüst gerçek başlığını kutuya çevirmiş olan ambalajlama tekniğiyle bir araya getirilmiş moda trendi sunuluyor. Telefon aldık VR başlığı sonuç diye düşünüp şoka girmeyin. 🙂

Alcatel Idol 4 strateji özellikler

 • İşlemci: Snapdragon 617 (4x 1,7 GHz ARM Cortex-A53 + 4x 1,2 GHz ARM Cortex-A53)
 • Fotoğraf işlemcisi: Adreno 405
 • 4.5 G: Tip 4 (150 Mbps/50 Mbps)
 • İşletim sistemi: Android 6.0 Marshmallow
 • Bellek: 3 GB
 • Göster: 1080×1920, 5,2 inç
 • Depolama alanı: 16 GB + 256 GB’a {kadar} microSD hafıza kartı
 • Video kamera: 13 MP, f/2,0 diyafram LED flaşlı + 8 MP LED flaşlı yüz elektronik kamera
 • Elektrik pili: 2.610 mAh
 • Kablosuz İnternet: 802.11/b/g/n/ac
 • Bluetooth: v4.2

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel Idol 4 Akıllı Telefon İnceleme Videosu (VR Başlıklı Telefon)

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply