Alcatel Onetouch Idol 3, 2015’in ikinci yarısı satışta – Hardware Plus

Alcatel Onetouch Idol 3, 2015’in ikinci yarısı satışta – Hardware Plus

Alcatel Onetouch, bilge telefon piyasasına son zamanlarda bir ticari mal katıyor. GSMA Cep telefonu Insanlar Kongresi’nde (MWC) önemli ilgi gören şirketin son zamanlarda telefonu Idol 3, keşfetmek uzun yıllar sağa satışa çıkacak. Alcatel Onetouch Idol 3 kabaca daha yakın yeterlilik biriktirmek istiyorsanız aşağıdaki yakalama bültenini okuyabilirsiniz.

ALCATEL ONETOUCH , IDOL 3  İLE AKILLI TELEFON DÜNYASINI ALT ÜST EDECEK

Dünyanın en anında artan telefon üreticileri ile çevrili tesis olan Alcatel Onetouch, son zamanlarda yaratılış bilge telefonu IDOL 3’ü geliştirme tutkunlarının beğenisine sundu. Sınıfının en mükemmel bileşenleri ve ayrıca yazılımıyla üretilen IDOL 3 alanında öncü tasarımcıların imzasını taşıyor. Dünyada başlangıçta defa ortak yerleştirilen Bir çift JBL ses hoparlörü sayesinde telefonu ters tutarak konuşabilme imkanı sunan IDOL 3, kaliteli şarkılar dinlemeyi sevenleri ise son zamanlarda bir deneyimle buluşturuyor.

4.7 inç ve ayrıca 5.5 inç aslında olmak üzere Bir çift tasarım keşfedildi IDOL 3’ün technicolor farklı renkler teknolojisine yaratıcı uzun çözünürlüklü ekranı kullanıcılara bütün açılardan mükemmel kambur imkanı sunuyor. Günün büyük anlarını tuzak isteyenler ise 13 mpxl geri video kamera ve ayrıca son zamanlarda yaratılış algılama birimi sayesinde programcı fotoğraflara marka atacak.

IDOL+3_ColorRange

Geliştirme dünyasının yoğunlaşmak noktası niteliğini taşıyan GSMA Cep telefonu Insanlar Kongresi (MWC) aracılığıyla dünyaya duyurulan ve ayrıca acımasız ilgi gören Alcatel Onetouch IDOL 3’ün Tavuk’de 2015 yılının ikinci yarısında satışa sunulması bekleniyor.

Idol 3

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel Onetouch Idol 3, 2015’in ikinci yarısı satışta – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply