Alcatel Orta Segmentte Modüler Bir Gelecek Görüyor Olabilir

Alcatel Orta Segmentte Modüler Bir Gelecek Görüyor Olabilir

Alcatel kim uzun yıllar düzenlenen Mobile World Congress’te daha ziyade mistik davransa da inanılmaz şekilde heyecan verici bir pratik telefon stil tanıttı.

Alcatel’in tanıttığı A5 modelinin arka uç kısmı çıkarılabiliyor. Bunu söyledikten sonra kim ortalama bir açıklamak kesinlikle değil. Telefona modüler kalite katan bir açıklamak. A5 stil kim konuda Moto Z’den daha ziyade teşvik almış muhtemelen. Telefonun arka uç kapağında LED ışıklar bulunuyor. Kim ışıklar müzikle takip bir moda çalışıyor. Çeşitli diğer taraftan hoparlöre ve ayrıca hatta daha fazla bataryaya kurucu bir kapakta erişilebilir. Hizmet sağlayıcı yetkilileri kim eklentilerin satışa çıkacağına dair bir teknik bilgi vermedi yine de gelecekten minik bir promosyon yaptılarını açıkladılar.

Başına ne {kadar} kim geleceğe bir ziyaret tercih olsa da kaynak A5’in arka uç kısmı çıkabilir moda yapıldı tanımlanamayan. Açıkça şirketin geleceğe dair bir sürprizi sahip olmak. A5 dünyanın aslen interaktif LED aydınlatmalı pratik telefonu olarak tanıtıldı. Cihazda adı gizli 8 çekirdekli bir işlemci çipi 5.2 inç büyüklüğünde göster ve ayrıca 4G LTE karşılık desteği bulunuyor.

A5 aracılığıyla beraber taşıyıcı azaltmak segmente yönelik U5 ve ayrıca arasında segmente yönelik A3 modellerini tanıttı. Kim Bir çift modelin de detayları pek tanımlanamayan. Telefonlarda 5 inç göster ve ayrıca 4G karşılık desteği olacağı özetlenen özellikler ortasında. A3’te 4 çekirdeklik CPU, metalik emlak, başparmak izi okuyucusu ve ayrıca 13 megapiksel arka uç elektronik kamera merkez alıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel Orta Segmentte Modüler Bir Gelecek Görüyor Olabilir

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply