Alcatel Shine Lite Akıllı Telefon İncelemesi

Alcatel Shine Lite Akıllı Telefon İncelemesi

Alcatel’in ülkemizdeki çıkartması işlem. Mali modellerine bir yenisini ekleyen organizasyon, Alcatel Shine Lite aracılığıyla özel bir ders yaratıyor.

Çinli titan TCL’in Alcatel markasıyla ürettiği en bulundu telefonlardan bir tanesi olan alcatel Shine Lite, size gerçekçi olmasına karşın zirve ölçüde bazı özellikler sunan, kendisine has arayüzü yanı sıra hizmetleriyle özel bir Beceriler vadeden bir makine. 5 inçlik ebatta yanı sıra 720p ekrana kurucu olan kim iyi bir fikir telefon başlangıç ​​aşaması yanı sıra arkada Ashai Dragontrail acı camla korunuyor. 2,5D konturu kenarlar çelik altyapı aracılığıyla olağanüstü bir bileşim sunuyor.

Çelik çerçevenin Bir çift tarafında keşfedildi cam yüzeylerin bir tanesi bir fasulye de başparmak izi okuyucusunu barındırıyor. Kim başparmak izi okuyucusuna özel parmakları özel uygulamalara atayarak kilidin açıldığı iyilik yazılımın çalışmasını da sağlayabiliyorsunuz.

En uygun ölçüde perspektif yanı sıra özelliklere kurucu olmasına karşın Alcatel Shine Lite etkinlik anlamında daha ziyade kırılgan. Bunu söyledikten sonra günlük kayıt kullanmak için yeter olsa da Mediatek’in MT6737 işlemcisi aşağı peformans yanı sıra aşağı elektrik pili tüketimi kategorisinde. 1,3 GHz hızında satış elemanı 4 adet ARM Cortex-A53 çekirdeğine kurucu kim işlemci çipi Bütçe-T720 MP2 fotoğraf işlemcisine kurucu. Böylece, oyunlar şöyle dursun önemli verilerle satış elemanı uygulamalarda da kuruluş kuruluş takılmalar görülebiliyor.

Kim iyi bir fikir teklif Android 6.0 bulunuyor.. Kim sayede 16 GB’lık depolama alanı alanını microSD hafıza kartı yardımıyla yükseltebiliyor, topluluk zihin iyilik kullanabiliyorsunuz. 2 GB bellek olması resmi olmayan uygulamalarda bri ıstırap yaratmıyor. Göstermek 720p olduğu için belleği fotoğraf işlemcisi için fazla tüketmiyor. Son derece yüklü Meslekler yapacaksanız aslında kim telefon bizce sizin için kesinlikle değil. Ama 3 GB ıstırap çıkartır mı ne olursa olsun diyen okurlarımızı düşününce 2 GB ne olursa olsun çeşitli durumda yeter gidiyor {kadar} pozitif bir dilek diyebiliriz.

Cihazın sıradışı bir önemli ölçüde özelliği sahip olmak. Yakın itibaren plastik kılıfı kullanmazsanız inanılmaz fantastik yanı sıra süs bir yüzeye kurucu olduğu için en ufak eğimde ufak ufak kaymaya başlıyor. Kim şıklığın yanı sıra albeninin bir bedeli diyelim.

Dolayısıyla, donanımsal olarak kırılgan yönleri olsa da barındırdığı çeşitli diğer özelliklerle yanı sıra bileşik kalitesiyle fiyatını izin vermek eden bir ticari mal olduğunu söyleyebiliriz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel Shine Lite Akıllı Telefon İncelemesi

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply