Alcatel SHINE LITE Tanıtıldı

Alcatel SHINE LITE Tanıtıldı

Cep telefonu yenilik pazarının muazzam isimlerinden bir kişi olan Alcatel, IFA fuarında taze iyi bir fikir telefonu SHINE LITE’ı duyurdu.

IFA 2016 fuarında tanıtılan iyi bir fikir telefon, yaratıcı olduğu donanımına nazaran bazı tasarlamak unsurlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

5 inç ekranında yanı sıra 720 x 1080 piksel uzlaşma anlaşması sunan telefon çelik kasasıyla birbirleriyle olay. MediaTek‘in MT6737 yonga setinden gücünü yerleşim bölgesi telefona 1,30 GHz kol saati hızında personel 4 adet Cortex-A53 (64-bit) işlemci çipi çekirdeği ile gel ediyor. 2 GB bellek yanı sıra 16 GB depolamak kapasitelerine ayrıca microSD kart kullanıma olanak tanıyan telefonun ileri Parasal-T720 resim peşini bırakmamak, sürdürmek birimi tesis alıyor.

Cihazın geri kısmına baktığımızda çift led flaşa yaratıcı 13 MP çözünürlüğünde ciddi kamerayı görüyoruz. Telefonun yüz kısmını çevirdiğimizde ise bizi 5 MP çözünürlüğünde önem yakalama kamerası karşılıyor. Benzer şekilde 163.4 x 81.6 x 7.94mm boyutlarında piyasaya çıkacak olan cihazın Android 6.0 Marshmallow işleyen sistemi aracılığıyla geleceğini de belirtelim.

Sorun aracılığıyla endişeli gelişmeleri sizlere aktarmaya oyalanmak edeceğiz. Peki, siz kim iyi bir fikir telefonu almayı düşünüyor musunuz? Sizce kim cihazın ülkemizdeki fiyatı ne {kadar} hak kazanmak? Benzer şekilde erişilebilir iyi bir fikir telefonunuzdan kim cihaza geçmeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı alalım.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel SHINE LITE Tanıtıldı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply