Alcatel Tanıttığı Yeni Modeller ile Güçlü Bir Mobil Ofis Sunuyor

Alcatel Tanıttığı Yeni Modeller ile Güçlü Bir Mobil Ofis Sunuyor

Alcatel, Windows 10 işleyen sistemli, 4.5G oluşan PLUS12 tableti ve ayrıca iyi bir fikir telefonu IDOL4 Pro ile üretkenliği ve ayrıca iş yeri hayatını turistik cazibe alıyor.

Alcatel’in 4.5G LTE ilişkili ve ayrıca Windows 10 işleyen sistemine yaratıcı 2’si 1 arada PLUS serisine PLUS 12 geldi. Çok hemen kablosuz karşılık teknolojisi sayesinde PLUS 12 ileri gösteri ve ayrıca belgeler hazır çok hızlı kesinlikle olacak. Bunlara ek olarak 12 inç full HD ekranı sayesinde üreticisi çarpıcı bir ağ deneyimi sunuyor.

Tablette uzun kaliteli video kaydı konferansları için 5 megapiksel başlangıç ​​aşaması kamere, yüksel sesli stereo ses hoparlörü ve ayrıca çevrimiçi bir mikrofon kuruluş alıyor. Ek ayrılabilir klavye desteğine yaratıcı 15 cihaza {kadar} Wi-Fi karşılık noktası görevi görebiliyor. Cihazda Windows Hello ve ayrıca Windows Ink tercih özellikler de elde edilebilir.

Şirketin duyurduğu Windows 10 işleyen sistemli telefonu IDOL 4 Pro ise cüzdan telefonlarına kişisel bilgisayar özelliği getiren Continuum destekliyor. Continuum sayesinde IDOL4 Pro monitöre bağlanarak ve ayrıca klavye ile mouse desteği sunara masaüstü bilgisayara dönüşüyor. Telefon Haziran Ayında 599 euro’dan satışa çıkacak. PLUS 12 ise 499 euro kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel Tanıttığı Yeni Modeller ile Güçlü Bir Mobil Ofis Sunuyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply