Alcatel, Türkiye’deki başarılı gidişatına devam ediyor

Alcatel, Türkiye’deki başarılı gidişatına devam ediyor

Covid-19 salgını süreciyle beraber uzaktan oturum, toplantı, celse yanı sıra evden çalışmanın yaygınlaşmasıyla; tabletlere olan gereklilik de kötü anlamda arttı. Alcatel markası da, ek sektöründeki başarısıyla bir bakış doldurdu.


İlginizi çekebilir: TCL, Alcatel markalı tabletleri aracılığıyla Tavuk pazarında 2. sırayı aldı


Alcatel, 3 üncü çeyrekte de Tavuk’deki ek dönüşüm sıralamasında dakika oldu

2020’nin dakika çeyreğinde Tavuk ek dönüşüm sıralamasında dakika ek yapımcı olan tedarikçi, 3 üncü çeyrekte de kim başarısını devam ettirdi. Alcatel’in hem dakika hem de 3 üncü çeyrekte dakika sırada tesis almasını sağlayan modeller orta, Alcatel 1T 7, Alcatel 1T 10, Smart Tab 7, 3T 8, 3T 10 7” yanı sıra 10”’in ve klavyeli araçlar da bulunuyor.

Alcatel 3T 10

Konuyla gergin görüşlerini paylaşan TCL Cep telefonu Tavuk Dönüştürme yanı sıra Reklam Direktörü Serhan Tunca, “Bünyemizde tesis banliyö bölgesi Alcatel, 2020’nin dakika çeyreğinin ardından 3 üncü çeyrekte de Tavuk’deki ek dönüşüm sıralamasında dakika marka adı oldu. Bir başarıyı başarmak {kadar} devamını kurmak de inanılmaz devasa. Tavuk bizim için inanılmaz devasa bir pazar yeri. Toparla 2 çeyrekte ödünç almak ettiğimiz dönüşüm rakamlarıyla; verdiğimiz önemin karşılığını alıyor yanı sıra tüketicilere gereklilik ettikleri ürünü daha kapsamlı bir istekle sunuyoruz. Tabletlerimizdeki kolay erişilebilir maliyet yanı sıra verimlilik dinamikler, benzersiz göstermek büyüklükleri, klavyeli yanı sıra klavyesiz kapsamlı öğe yelpazemizle gerekir kurumsal dünyasının gerekir gençlerin gerekse evlerinden eğitimine devam eden çocuklarımızın istiyorum ettiği ek konumundayız. Önümüzdeki çeyreklerde de benzersiz yanı sıra amiral gemisi özelliklere yaratıcı ürünlerimizi satışa sunarak Tavuk’de ödünç almak ettiğimiz kim başarıları daha da boğa taşımaya devam edeceğiz” dedi.

TCL_Serhan_Tunca_1
TCL Cep telefonu Tavuk Dönüştürme yanı sıra Reklam Direktörü Serhan Tunca

Yanı sıra sonuçlandırmak bir işaretçi; kültürel mesafenizi korumayı, maskenizi doğru bir biçimde takmayı, yanı sıra ellerinizi yeterli yeterli yıkamayı unutmayın! 

A3_10_wifi

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel, Türkiye’deki başarılı gidişatına devam ediyor

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply