Alcatel, uygun fiyatlı yeni telefonlarını CES 2021’de tanıttı! –

Alcatel, uygun fiyatlı yeni telefonlarını CES 2021’de tanıttı! –

CES 2021 bütün hızıyla ilerliyor ve ayrıca TCL, Alcatel markası aşağıda uygun fiyatlı 3 telefon tanıttı. Başına 3 erişilebilir da MediaTek’in Helio A25 yonga seti bulunuyor. Tasarımsal olarak azalma çentik tasarımına kurucu olan telefonların hepsinde çeşitli video kamera kurulumu da merkez alıyor. Tanıtılan araçlar aracılığıyla stresli bütün detaylar haberimizde.


İlginizi çekebilir: Vivo Y31 modelinin posterleri ortaya sonuç!


Alcatel 3L (2021)

Alcatel 3L tasarım Full HD+ çözünürlükte ve ayrıca 6.52 inç büyüklüğünde LCD bir gözünde canlandırmak aracılığıyla karşımıza çıkıyor. 3L, 4GB RAM VE 64GB depolamaya kurucu. Telefonun video kamera detaylarına baktığımızda ise ciddi kameranın 48MP, yüz kameranın da 8MP olduğunu görüyoruz. Önemli kameraya ayrıca 2MP’lik makro ve ayrıca yoğunluk sensörlerine de kim cihazda merkez verilmiş. 3L tasarım 4.000mAh kapasiteli bir batarya aracılığıyla olay ve ayrıca Micro-USB üzerinden 10W gücünde suçlama olabiliyor. Program kısmında ise makine Android 11 aracılığıyla karşımıza çıkıyor.

Mavi ve ayrıca karanlık gölge seçenekleirne kurucu olan 3L modelinin dönüştürme fiyatı ise 149 Euro olarak açıklandı.

Alcatel 1S (2021)

3L’den daha uygun fiyatlı olarak tanıtılan Alcatel 1S tasarım 6.52 inç boyutunda HD+ çözzünürlüğe kurucu bir ekranla karşımıza çıkıyor. 3GB RAM ve ayrıca 32GB depolamak alanına kurucu cihazın ciddi kamerası ise 13MP.  Önemli kameraya 2MP’lik derinnlik ve ayrıca makro sensörleri de takip et ediyor.  Batarya kapasitesi ise 3L tasarım aracılığıyla tamamen aynı.

Mavi ve ayrıca karanlık gölge seçeneklerine kurucu olan 1S (2021)‘in dönüştürme diyatı 109 Euro olarak özetlenen.


Erişilebilir telefonlardan bahsetmişken classicultimaterock olarak başına bütçeye uygun stil hazırladığımız telefon yardım listemize kim bağlantıya tıklayarak gidebilirsiniz.


Alcatel 1L (2021)

Serinin bir çeşitli diğer tasarım 1L, HD+ çözünürlükte 6.1 inç boyutunda bir ekrana kurucu. 2GB RAM ve ayrıca 32GB depolamak aracılığıyla itibaren telefon 3.000mAh kapasiteli bir bataryaya kurucu. {Arkasında} 13MP+2MP çözünürlüğe kurucu 2 benzersiz video kamera bulundu varyasyon Android 11 Go koşu sistemiyle karşımıza çıkıyor. Cihazın fiyatı ise 135 Para.

alcatel
alcatel

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel, uygun fiyatlı yeni telefonlarını CES 2021’de tanıttı! –

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply