Alcatel’in Duyurduğu Yeni Flash Modelinde 4 Kamera Yer Alıyor

Alcatel’in Duyurduğu Yeni Flash Modelinde 4 Kamera Yer Alıyor

Alcatel bu gece son zamanlarda Flash modelini duyurdu ve ayrıca kim modelde çeşitli diğer iyi bir fikir telefonlarda görmeye alışkın olduğumuz özelliklerden daha ziyade fazlası sahip olmak.

Alcatel’in telefonunda eskiden ünlü olarak gördüğümüz çift geri elektronik kamera tesis alıyor. Kim sistemi eskiden iPhone ve ayrıca çeşitli diğer telefonlarda da görmüştük. Çeşitli diğer taraftan Oppo F3 ve ayrıca LG V10 iyilik telefonlarda ise çift başlangıç ​​aşaması elektronik kamera tesis alıyor. Flash’ı ise kim telefonlardan ayıran bir yönü sahip olmak.

Tonit duyurulan Flash’ın hem çift karka kamerası hem de çift başlangıç ​​aşaması kamerası bulunuyor. Geri kısımda tesis banliyö bölgesi kameralar 13 megapiksel. Birisi sıradan elektronik kamera diğeri ise Huawei modellerinde olduğu iyilik monokromatik. Yüz tarafta tesis banliyö bölgesi kameralardan birisi 8 diğeri ise 5 megapiksel.

Sağlayıcı ancak cihazın fiyatı aracılığıyla endişeli bir açıklamada bulunmadı. 5.5 inç büyüklüğündeki ekipman 1080p çözünürlükte ekrana kurucu ve ayrıca içerisinde Helio X20 işlemci çipi tesis alıyor. Telefonun önemli ölçüde yanı ise Android 6.0 Marshmallow sürümü aracılığıyla gelmesi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alcatel’in Duyurduğu Yeni Flash Modelinde 4 Kamera Yer Alıyor

Manuel: (*4*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply