Alev alan Lumia 920 çalışmaya devam etti! – Hardware Plus

Alev alan Lumia 920 çalışmaya devam etti! – Hardware Plus

Toparla üretim bilge telefonların çıkışı bizlere şaşırtıcı bir şekilde daha verimli araçlar sunulmasını sağladı bunu söyledikten sonra sayısız senedir bilge telefonlardaki varlık riski oluşturan durumları da görmüyor değiliz. Bunlardan sonuncusu Nokia Lumia 920 aracılığıyla yaşandı.

Önemli ölçüde ima etmek esnasında telefonların ateş alması eskiden de karşılaşılan bir sağlık durumu. Bahsi geçmek Lumia 920’de de tamamen aynı üzüntü ortaya sonuç lakin olayın türünün tek örneği kısmı kim tip bir olaydan sonradan o telefonun çalışmaması bunu söyledikten sonra kim Lumia 920 çalışmaya devam etti.

İşte ima etmek boyunca ateş alan Lumia 920

Brezilya’da gerçekleşen olayda Lumia 920 ima etmek boyunca ateş almaya başlamış telefonun USB girişi bozulmak almış bunu söyledikten sonra bir moda telefon çalışmaya devam etmiş. Nokia’ların ne {kadar} geçiyor telefonlar olduğunu hepimiz biliyoruz. 3310’dan başlayan kim inanç üst durduran Lumia’lara {kadar} gitti. Dolayısı aracılığıyla bireysel Fabricio’nun olaydan sonradan telefonunun çalışmaya devam ettiğini söylemesi şaşırtıcı bir şekilde da çirkin bir sağlık durumu kesinlikle değil.

Fabricio’nun öfkesi ise Nokia’nın telefonun garantisi bittiği için tamamen ücretsiz ele alındı ​​ yapmaması. Yaygın olarak pratik bir onayla dönüş olsa da Fabricio, Nokia’nın Samsung kullanıcılarına bedava telefon verirken kolay erişilebilir bir müşteriyi onayla çevirmesini şaşırtıcı bir şekilde gülünç buluyor. Kim yüzden de Fabricio bir müteakip Android telefonunun Nokia/Microsoft olmayacağına sair işaret etmek vermiş.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alev alan Lumia 920 çalışmaya devam etti! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply