Alexa oyuncular için Razer ile işbirliğinde – Hardware Plus

Alexa oyuncular için Razer ile işbirliğinde – Hardware Plus

Alexa ve ayrıca Google Ortak’ın arasındaki rekabete dair zaman geçmiyor ki taze haber gelmesin. Arabalardan buzdolaplarına nerede olursa olsun karşımıza çıkan kim ikiliden Alexa’nın taze hedefi Razer Chroma. CES 2019’da Razer, Amazon Alexa ile Chroma ürünlerinin uyumluluğu için Katıl yaptıklarını açıkladı. İşbirliğindeki en devasa etken ise Razer Synapse 3’ün yardımı.


İlginizi çekebilir: Razer, Xbox One için tasarlanmiş dünyanin başlangıçta kablosuz klavye ve ayrıca faresini sundu


Alexa Razer Katıl beraberinde neler getiriyor?

Razer Synapse 3 sayesinde kullanıcılar Razer kulaklıklarından ve ayrıca mikrofonlarından istifade ederek çeşitli diğer Alexa gözlemlemek cihazlarını doğrudan edebilecekler. Günümüzün en meşhur salgınlarından RGB hastalığına kapılmış kimseler kim organizasyon birliğinin tadını doyasıya çıkaracakların başında gelmekte. Beri fareden klavyeye gözlemlemek bütün cihazların aydınlatma armatürleri sistemini Alexa’ya vereceğiniz komutlar ile yapmak uygulanabilir. Philips Hue aydınlatma armatürleri sistemi de kim işten kendisine ekmeklik çıkaranların orta. Bütün kim sistemleri şu seç komutlarla yapmak uygulanabilir:

“Alexa, Chroma’dan aydınlatma armatürleri profilimi FPS moduna değiştirmesini iste.”

“Alexa, bütün aygıtlarımı üstesinden gelmek rengimle senkronize domuz eti.”

Razer’ın Singapurlu Baş yönetici’su Min-Liang Tan konuya dair şöyle konuştu:

“Kim, Razer’ın organizasyon dünyasında donanımının bütün potansiyelinin gürültü aktivasyonu, senkronizasyon ve ayrıca ilişkili bulut hizmetleri ile kesintisiz ve ayrıca sezgisel olarak doğrudan edildiği bir servet için çok bir teknik… Razer Chroma, çok derecede vahşi bir organizasyon özelliği. Uzmanlarımız de Amazon ile çok yakından çalışarak kim özelliği kullanıcıların Alexa ile etkinleştirebilmesini istedik. Kim moda trendi kullanıcılar ışıklanıdrma efektlerini proaktif olarak etme, profil sayfası seçme, oyunları başlatma, ayarları değişen ve ayrıca daha da fazlasını gürültü komutu ile yapabilecekler.”

Çeşitli diğer cephede Alexa Voice Service Devlet Başkanı Temsilci Pete Thompson şunları söyledi:

“Razer ile çalışmaktan ve ayrıca müşterilere, Alexa’nın organizasyon deneyimini sadece nasıl geliştirebileceğini gösteren türünün başlangıçta örneği kombinasyon sağladığımız için üzerinde bir izlenim bırakmak duyuyoruz. Alexa ile kullanıcılar, gözlemlemek Razer topluluk birimlerini doğrudan ederken, mantıklı cihazları yönetme, 10 binlerce yeteneğe erişme seç çeşitli diğer Alexa özelliklerinden etkili bir şekilde yararlanabilir.”

Ama hızlı bir şekilde heveslenmeyin kim teknolojiden hızlı bir şekilde yararlanamayacaksınız Kuzeyinde Amerika’daki kullanıcılar en eski yılın anında çeyreğinden gelen erişime ulaşabilecekken, dünyanın desteklemek kalanının on yıl sonuna {kadar} beklemesi gerekebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alexa oyuncular için Razer ile işbirliğinde – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply