Alfa Romeo Tonale, bu sonbaharda tanıtılabilir – Hardware Plus

Alfa Romeo Tonale, bu sonbaharda tanıtılabilir – Hardware Plus

Varyasyon ayında 2021 Giulia ve ayrıca Stelvio‘nun tanıtımında, önümüzdeki uzun yıllar içine plug-in hibrit SUV Alfa Romeo Tonale modelinin tanıtılacağı söylenmişti.


İlginizi çekebilir: 1200 beygirlik Lamborghini Huracan: Zyrus LP1200 Strada!


İtalyan yapımcı bu sorun kabaca Yine bir başka bir temsilci sebep yapmamışken, elektrik motoru.es sitesinin haberine bağlı olarak Alfa Romeo Tonale, bu sonbaharda tanıtılacak. Eyalet konusu habere bağlı olarak araba, Tonale Launch Edition adında bir versiyonla tanıtılacak ve ayrıca Kasım ayında satışa çıkacak. Düzenli versiyonların ise 2022 yılının başlarında geleceği söyleniyor.

Tonale’nin konsepti, 2019 yılında Cenevre Oto Fuarı‘nda tanıtılmıştı. Stelvio’nun aşağıda konumlandırılacak olan araba, markanın giriş yolu seviyesi SUV stil gidiyor. Alfa Romeo Tonale’nin koleksiyon imalat versiyonunun, kavram aracılığıyla dramatik benzer olacağı söyleniyor. Tabi kenar aynaların, olağan aynalar olacağı ve ayrıca far gruplarının epeyce daha normale Yerel alan bir tasarımda olacağı bildirildi. Aracın kabininin ise dramatik kavram aracılığıyla benzer gidiyor fakat bazı uç oluştur detaylarının olmayacak.


Sizin için Hepsiburada‘dan seçtiğimiz kamyon tişörtleri, ölçekli modeller ve ayrıca LEGO’ları seç birkaç ürünün bulunduğu listemize buradan bakabilirsiniz.


Alfa Romeo Tonale’nin elektrik motoru seçenekleri

Ancak temsilci bir onaylama olmasa da elektrik motoru seçenekleri, dedikodulara bağlı olarak Jeep Renegade aracılığıyla paylaşılacak. Bu durumda aracın turbo destekli 1.3 litre 180 ve ayrıca 130 beygirlik benzinli motorlar aracılığıyla 60 beygirlik elektrik enerjisi motorunun kombin edildiği Bir çift türünün tek örneği seçeneği gidiyor.  Araçtaki elektrik enerjisi motoru, 11.4 kWh lityum iyon elektrik pili paketinden gücünü alıyor.

Renegade 4xe, bu elektrik motoru seçenekleri aracılığıyla 2 litre/100 km seviyesinde bir normal kullanım değeri sunabiliyor. Tonale’nin de bu seviyede bir kullanım değeri sunması bekleniyor. Benzer şekilde araba, WLTP döngüsüne bağlı olarak, mükemmel elektrikli olarak 42 km gidebiliyor.

Manuel: elektrik motoru.es, Motor1.com

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alfa Romeo Tonale, bu sonbaharda tanıtılabilir – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply