Alfa Romeo Tonale, kamuflajlı olarak sokaklarda görüntülendi!

Alfa Romeo Tonale, kamuflajlı olarak sokaklarda tanınan!

İtalya’da eleme süreci edilen 2 benzersiz Alfa Romeo Tonale prototipi, casus kameralara yakalandı. Aracın kamuflajlı olmasından mütevellit, belediye yanı sıra dış mekan ayrıntıları son derece gerçekten iyi (PL) bir biçimde saklanmış. Fakat koleksiyon yaratma versiyonunda kullanılacak başlangıç ​​aşaması farlar, kendini son derece belli ediyor. Şüphesiz söylemek gerekirse özellikle Tonale’nin farları ne olursa olsun onu beklerken tarih saymanıza ana sebep muhtemelen.


Gündemden çeşitli diğer bir güvenlik kaskı: Fiat Punto’nun varisi 2023 yılında olay!


Casus fotoğraflara baktığımızda araçların genel olarak hatları yanı sıra oranları, 2019‘da tanıtılan düşünce sürüm aracılığıyla örtüştüğünü görüyoruz. Tabi ki koleksiyon yaratma versiyonunda Tonale’nin, konseptten benzersiz olan detayları olacaktır. Malum, bazı tasarımlar/detaylar koleksiyon yaratma kısmına gelindiğinde maliyetleri son derece attırabiliyor.

Araçların başlangıç ​​aşaması farları, konseptteki halinden daha devasa bir yapıda seç öyle gibi görünmek. Gündüz LED’leri yanı sıra sinyallerin grafikleri tasarımıyla uyar çekiyor. Arka uç farlar için her türlü bir işaret göremesek de konseptteki seç ortadaki şirket logosunda birleşen LED farların kullanılması bekleniyor.

Prototiplere baktığımızda birinin jantlarının diğerinden daha devasa olduğu uyar çekiyor. Iddiaya göre kim 2 araba arasındaki kontrast, bileşenler paketlerinden kaynaklı. Tonale’nin kabinine dair bir resim bulunsa da içerinin de kamuflajlı olması detayları gizliyor. Fakat araçta, çevrimiçi Kırmızı bayrak kapı yanı sıra hayati menülere yanı sıra özelliklere hızlı değiştir için ileri aslında düğmelere yaratıcı dokunmatik bilgi-eğlence ekranının bulunması bekleniyor.

Esasen Tonale aracılığıyla son zamanlarda tanışacaktık

Alfa Romeo‘nun son zamanlarda Baş yönetici‘su Jean-Philippe Imparato, Tonale’de kullanılması planlanan plug-in hibrit sistemin performansını pek beğenmemişti. 2021 yılının başlarında gerçekleşen kim olaydan dolayı Alfa Romeo mühendisleri, Tonale’nin elektrik gücü aktarma sistemini yetiştirme çalışmalarına başladı. Bu nedenle araba, tipik olarak planlanan sürecinin daha ziyade gerisinde kaldı. Fakat endişelenmeye gerekir yok, ancak belirtilen 2022 yılına {kadar} yetişeceği özetlenen.

Aynı zamanda Tonale, Jeep Compass aracılığıyla bina kardeşi gidiyor. Iddiaya göre de onunla özdeş motoru paylaşacak. Bu nedenle 180 beygir gücündeki 1.3 litrelik 4 silindirli turbo beslemeli benzinli elektrik motoru yanı sıra 60 beygirlik güç motorunun birleşiminden özellikli hibrit bir üniteyi, Tonale ileri görmemiz olası. Kim motorun 4 tekerlekten çekişle satıldığını da belirtelim. 0-100 km/s hızlanmasını 7.3 saniyede tamamlayan kim ünitenin 100 km’deki ortak gaz tüketimi 2 litre. Harika bir şekilde elektrikli modda ise 50 km civarında bir menzil sunuyor.

Alfa Romeo Tonale an olay?

2022 yılının Yaz ayları aylarında tanıtılması amaçlanan C-SUV, plug-in hibrit olarak piyasaya kapı aralığı yapacak. İtalyan üreticinin elektrikli başlangıçta tasarım olmasıyla da son derece büyük bir konumda bulunacak. Markanın yıldız dinamiklerinin Tonale’de de bulunacağı yanı sıra kaldırım tutuş konusunda son derece belirlenen olacağı söyleniyor. Araba, Audi Q3, BMW X1, MINI Countryman seç modellerle mücadele edecek.

Hızlı kılavuz: Carscoops, S. Baldauf/SB-Medien

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alfa Romeo Tonale, kamuflajlı olarak sokaklarda görüntülendi!

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply