ALIAS İsimli Robot Sorunsuz Bir Şekilde Uçağı İndirmeyi Başardı

ALIAS İsimli Robot Sorunsuz Bir Şekilde Uçağı İndirmeyi Başardı

Robotların ve ayrıca insan yapımı zekanın insanların sonunu getireceği düşünülüyor ve ayrıca ALIAS isimli robotik kim büyük ölçüde imajı daha da güçlendiriyor.

DARPA vasıtasıyla geliştirilen ALIAS simülatörde Boeing 737 stil uçağı güvenilir bir moda uçurdu ve ayrıca indirdi. Aircrew Labor In-Cockpit Automated System adı bunu göz önünde bulundurarak robotik sanal olarak kullanışlı Kaptan olarak geliştirildi ve ayrıca mutsuz simülatörde gerçekten başarılıydı. Robot bir kullanışlı pilotun yapması gereken herşeyi yaptı.

Uygulama Massachusetts eyaletinde tesis yerleşim bölgesi Boeing 737 merkezinde gerçekleştirildi. Robot simülatörde görünüm için yapması gereken manevraları etkileyici bir keskinlikle yaptı. Robot bunun için cihaz görüşü teknolojisini kullandı. Ayrıntılı kokpit ortamında bütün bütün düğmeleri sessiz bir moda kullandı.

//www.youtube.com/watch?v=om18cOWFL3Q

DARPA robotu askerler görevleri başta aslında olmak üzere bir şaşırtıcı bir şekilde benzersiz görevde istihdam istiyor yine de robotun daha şaşırtıcı bir şekilde benzersiz senaryolarda tarama edilmesi gerekiyor. Robotların her türlü bir moda ağırlaştırma aşağıda kalmayacağını düşünürsek en katı görevleri ne olursa olsun sessiz bir moda yerine getirebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: ALIAS İsimli Robot Sorunsuz Bir Şekilde Uçağı İndirmeyi Başardı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply