Alibaba, Bekarlar Günü’nde 8 dakikada 1 milyar dolar kazandı

Alibaba, Bekarlar Günü’nde 8 dakikada 1 milyar dolar kazandı

11 Kasım’da gerçekleşen Çin’in yanı sıra bir bakıma da dünyanın en kapsamlı online geliştirme indirimi Bekarlar Günü’nde sizlere Xiaomi’nin başarısından eyalet etmiştik. Hemen şimdi de sırada ülkenin en kapsamlı online Satın alma mağazası olan Alibaba’nın çok kazancı sahip olmak.

Kim özelleştirilmiş günde kurumsal 14 satte kapsamlı 10 milyar dolar kâr etti. 2014 yılında 9.3 milyar dolar olan kim rakam 2015’te uzatmak gösterdi. E yatırım internet sitesi 1 milyarını özel 8 dakikada kazandı.

24698-58839855

Amerika’daki özelleştirilmiş günlerden ne olursa olsun kapsamlı olan Çin Bekarlar Günü, batıdaki rakibinin Cyber Monday gününde topladığı 2.4 milyar doların istisnai olarak üzerine sonuç. Üstelik kim rakam Amerika’daki firmaların kapsamlı kazancı.

Alibaba.com’un kapsamlı kazancı ise 14.3 milyar dolar. Kim geçmek seneye oranla %60 artışı gösteriyor. Bekarlar günü adından da anlaşılacağı tercih Çin’deki bekarlara odaklanan yanı sıra bir günlük kayıt kendilerini şımartmaları için etkinlik beri özelleştirilmiş er ya da geç.

(*1*)

(*8*)Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alibaba, Bekarlar Günü’nde 8 dakikada 1 milyar dolar kazandı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply