Alibaba Group, katlanabilir akıllı telefon patenti aldı – Hardware Plus

Alibaba Group, katlanabilir akıllı telefon patenti aldı – Hardware Plus

Dünyanın en muazzam e-sanayi sistem olan Aliexpress’in mal sahibi Alibaba Group, patentini aldığı katlanabilir telefon konsepti aracılığıyla gündeme geldi. Tasarımıyla uyarı çeken akıllı telefon, sağlayıcı için son zamanlarda bir pazara girişin habercisi muhtemelen.


İlginizi Çekebilir: İngiltere 5G altyapısı için Huawei’ye etkinleştir verdi


E-yatırım devi Alibaba Group, aldığı katlanabilir telefon patentiyle şaşkın!

Geçtiğimiz günlerde WIPO tescili gerçekleşen ofis oluştur, Alibaba Group’a ait katlanabilir telefon çalışmasını gözler önüne seriyor. Kavram olarak Samsung Galaxy Z Flip modeline benzeyen ticari mal, açıklamak formundaki rakibine kıyasla dik olarak iki kere katlanıyor. Kim da inanılmaz şekilde yüksek ekrana kurucu olan cihazı doğum günü pastası konumdayken kare haline getiriyor. Geri tarafta merkez banliyö bölgesi dakika gözünde canlandırmak ise önemli gözünde canlandırmak katlandıktan sonradan kullanıma erişilebilir hale olay.

Alınan lisans yönetmek gözünde canlandırmak teknolojisine yönelik olduğu için cihazın strateji mekanik aracılığıyla sinir her türlü bir Beceriler bulunmuyor. Bunu söyledikten sonra arka uç kameranın bulunduğu yerde dakika ekranın merkez alması, kim alanda daha türünün tek örneği bir tasarımın bulunabileceğine ipucu ediyor.

Alibaba Group’un tasarladığı çift ekranlı ve ayrıca katlanabilir akıllı telefonun üretime geçip geçmeyeceği ancak tanıdık olmayan. Bunu göz önünde bulundurarak bilgiye bağlı olarak e-yatırım devinin kim patenti kiralamak üzere tescillediği ya da telefonu yönetmek 3 üncü fırsat girişim ortaklarına (OEM) ürettireceği belirtiliyor. Bunun ve Alibaba’nın toparla dönemde sayısız sektörlere anahtar yatırımlarda bulunması da ortaya çıkan telefonun üretilmesine dair iddiaları kuvvetlendiriyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alibaba Group, katlanabilir akıllı telefon patenti aldı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply