Alibaba, kendi adıyla kurulan kripto paraya marka ihlali davası açtı – Hardware Plus

Alibaba, kendi adıyla kurulan kripto paraya marka ihlali davası açtı – Hardware Plus

E-değiş tokuş devi Alibaba, Alibabacoin adlı kripto paranın kurucularına markanın haklarını mola ettikleri gerekçesiyle aleyhine dava açın açtı.

“Alibaba markasını kötüye kullandılar”

Alibaba, New York Güneye doğru Yasal sistem Mahkemesi’ne verdiği savunma aracılığıyla hakiki süreci başlatmış oldu.  Alibabacoin’in kurucularının kim ICO’dan 3,5 bin para tazminat ulaşmak için Alibaba markasını kötüye kullandıkları söylendi.

E-değiş tokuş devinin avukatları;

“Davalılar kendi markaları, ürünleri ve ayrıca sundukları servisler için hür bir gerçekten değer yaratmaktansa;  uygulanan ve ayrıca üretilmiş bir kampanyaya güçlendirmek vererek kendi ticari mal ve ayrıca servislerinin kaynağı Alibaba veya kim ticari mal ve ayrıca servisler Alibaba vasıtasıyla destekleniyor ya da  Alibaba aracılığıyla bağlantılı, bağlantılı iyilik göstererek halkı yanıltmaktadırlar.”

Dubai merkezli Alibabacoin Vakfı için, ABD yargıcı Kimba Wood kısa ömürlü bir men kararı aldı. Kim karara bağlı olarak vakıf 11 Nisan’a {kadar} sebep men edilmeyecekleri çevresinde bir korumak dilekçesi sunmak zorunda.

Bütün bunların yakın Alibaba şirketi, medyada çıkan Alibaba ve ayrıca Alibabacoin ortasında bağlantılar olduğu haberini yalanlıyor. Kim vakıf aracılığıyla Alibaba ortasında hiçbir stil yerleşim, işbirliği ve ayrıca anlaşma iyilik şeylerin olmadığını vurguluyorlar.

E-değiş tokuş devi detaylar belirtilmemiş olsa da kim davanın sonucundan bir gelir kararı hamile.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alibaba, kendi adıyla kurulan kripto paraya marka ihlali davası açtı – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply