Alibaba’nın e-ticaret platformu Taobao, NFT koleksiyonu sunuyor!

Alibaba’nın e-ticaret platformu Taobao, NFT koleksiyonu sunuyor!

Kripto para yönetimi piyasası geleneksel olarak durgun yanı sıra düşüşlü bir haftaya kapı aralığı yapmışken, daha önce DeFi platformlarına yanı sıra NFT ürünlerine yönelik ilgi artıyor. NFT’ler tuğla kuruluş teknolojisinin en sonuçlandırmak parlayan yıldızı olmuşken, ünlü kişilik kişilerin kim alana yönelik pazarlamaları da hatta daha fazla yatırımcının kim alana yönelmesine katkıda mevcut. Alibaba Group’un bir kenar kuruluşu olan Çin’in en devasa e-ticaret web sitesi Taobao, Şanghay Taobao Maker Festivali‘nde başlangıçta kez Non-Fungible Tokens (NFT) biçimindeki güzel sanatlar eserlerini sergiliyor.

Maker (MKR), tuğla zinciri teknolosi yeniliklerini bildirmek yanı sıra sektörü hatta daha fazla insana ulaştırıp bildirmek için 2017 yılından bunu göz önünde bulundurarak yıllık bir şenlik düzenliyor. Maker, kim seneki festivali Alibaba’nın e-ticaret platformu Taobao aracılığıyla beraber gerçekleştiriyor.

Gerçekleştirilen kim Katıl, ana olmayan bir rutin (Dapps)  platformu olan NEAR Protocol, Polkadot Substrate temelinde geliştirilen ana olmayan bir çevrimiçi lig asimilasyon platformu olan Web3Games yanı sıra icracı Huang vasıtasıyla yaratılan bir seçim eseri satan Çinli icracı Huang Heshan harmanlanmış aslında olmak üzere üçlü bir işbirliğinden oluşuyor. Festivalin en ilgi çeken bölümü ise Çinli icracı Huang Heshan’ın NFT platformu. Müzisyen Huang Heshan’ın kim sergideki eserleri büyük ölçüde yapısal, lüks müstakil villalar yanı sıra başlangıçta NFT serisi “Toorich City Series” harmanlanmış aslında olmak üzere Çin özelliklerine kurucu sosyalist yapısal gruplar. Müzisyen, kapasite alıcıların Çin Renminbi’sini yoluyla Taobao web web sitesi üzerinden Satın alma yapabileceklerini söylüyor.  NEAR Protocol, NFT çevrimiçi çizimlerini biriktirmek için bağlantıya tıklamaları yanı sıra NEAR cüzdanına kaydolmaları gerektiğini belirtiyor.

Taobao Maker Kutlama, 2016 yılında yasal olarak başlatıldı yanı sıra dünya çapında güzel sanatlar yaratıcılarının güzel sanatlar eserlerini sergilemeleri yanı sıra eserlerini web web sitesi ile satmaları için bir yapı sağlamayı amaçlıyor. Kim on yıl 17-25 Temmuz tarihleri ​​ile çevrili Şanghay’da yapılıyor.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alibaba’nın e-ticaret platformu Taobao, NFT koleksiyonu sunuyor!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply