Alibaba’nın kurucusu Jack Ma dijital para hakkında konuştu – Hardware Plus

Alibaba’nın kurucusu Jack Ma dijital para hakkında konuştu – Hardware Plus

Alibaba’nın kurucusu Jack Ma dijital para biriminin kuvvetle muhtemelen parayı düzeltmek tanımlayacağını ve ayrıca gelecekteki dünya çapında ödünç verme sistemini şekillendireceğine inanıyor.

Bu gece Bund Zirvesi’nde Birleşmiş Milletler Dijital İşbirliği Uzun Başkanı olarak bir tartışma yapan Ma, dijital para birimi hakkında konuştu. “30 on yıl daha sonra dünyanın gereklilik duyduğu para program servet vizyonla geliştirmek edilirse, dijital para birimi inanılmaz devasa bir merkez muhtemelen” dedi.

Sözlerine üstüne üstlük şunları da ekledi:

Dijital para sistemi özellikle prosedür bir ızdırap kesinlikle değil, hepsi birden gelecekteki sorunlara da bir eylem. Dijital para birimi parayı düzeltmek tanımlayabilir. Apple’ın cüzdan telefonlarını düzeltmek tanımladığı seç, kim da para birimini düzeltmek tanımlayacak.

Jack Ma Çin’in en müreffeh insanlarından bir kişi ve ayrıca Çin’deki en muazzam yerleşim sistem olan Alipay’in de kurucusu. Alipay’in operatörü ve ayrıca Alibaba Group’un bir iştiraki olan Ant Group’un servet haftalarda Shanghai ve ayrıca Hong Kong borsalarında halka arzı bekleniyor.

İlginizi çekebilir: Çin Bireysel Bankası token oluşturulmasını yasaklıyor

Finansman yenilikler etkilemek verici fakat bunların yakın daha yalnızca düzenlemelerle de e karşı karşıyayız. Çin Kuruluş Bankası kolay erişilebilir parasal yasalarının revize edilmesi ve ayrıca sarhoş dijital para birimlerinin yasaklanması konusunda bir ifşa yayınladı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alibaba’nın kurucusu Jack Ma dijital para hakkında konuştu – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply