Alien: Isolation, Epic Games Store’da ücretsiz – Hardware Plus

Alien: Isolation, Epic Games Store’da ücretsiz – Hardware Plus

Epic Games Store vasıtasıyla uzun yıllar sonu indirimi kapsamında, 59 TL değerindeki verimli korkmuş aktivite Alien: Isolation ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Video oyunu, 22 Seçim 19.00’a {kadar} kütüphanenize ücretsiz ve ayrıca uzun ömürlü olarak ekleyebilirsiniz.


İlginizi çekebilir: Epic Games ücretsiz noel oyunlarının listesi sızdırıldı!


Epic Games Store’un taze ücretsiz aktivite belli oldu

Epic Games Store, taze uzun yıllar indirimleri kapsamında ücretsiz lig vermeye işlem. 5. günün ücretsiz aktivite, verimli korkmuş aktivite Alien: Isolation oldu. Video oyunu, 22 Seçim 19.00’a {kadar} kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Lig, kütüphaneye eklendikten sonradan uzun ömürlü olarak sizin kılıf. 17 Seçim itibarıyla başlayan kampanyayla hep birlikte, 15 tarih sırasında Günden güne bir lig ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Epic Games Store’da, uzun yıllar sonuna {kadar} toplamda 15 adet lig ücretsiz olarak verilecek. Şimdiye {kadar} Cities: Skylines, Oddworld: New n Tasty, The Long Dark ve ayrıca Defense Grid 1 ücretsiz olarak verildi.

Alien: Isolation kabaca

Tam olarak nasıl hayatta kalacaksın?

Ellen Ripley Medeniyet’dan ayrılırken kızına 11. zaman gününü anmak üzere tavsiye döneceğinin sözünü verdi. Başaramadı.

Bundan doğru 10 5 uzun yıllar sonradan, Amanda Ripley annesinin gemisindeki kara kutunun bulunduğunu öğrenir. Amanda, annesinin kayboluşunun arkasındaki gizemi adres için Sevastopol uzay istasyonuna girer ve ayrıca bilinmiyor bir tehlikeyle karşılaşır.

Labirente benzeyen Sevastopol istasyonunda ilerlerken hoş olmayan bir hayatta kalma mücadelesine birleştirmek. Buradan özgürlük durdurmak için hazırlıksız ve ayrıca hemen hemen ekipmansız bir stil aklını ve ayrıca cesaretini kullanman gerekecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alien: Isolation, Epic Games Store’da ücretsiz – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply