Alienware, Area 51 Oyuncu Bilgisayarı Modelini Güncelledi

Alienware, Area 51 Oyuncu Bilgisayarı Modelini Güncelledi

Alienware bir zaman dilimi geçmişte yıldızcık bilgisayarı olarak hayatımıza soktuğu stil Area 51 serisini taze işlemciler aracılığıyla güncellediğini açıkladı.

Alienware’ın taze Area 51 modellerinde Intel’in Core X veya AMD’nin Ryzen Threadripper serisi işlemcileri tesis alacak. Area 51 modelleri oyunculara istisnai olarak fazla özelleştirme seçeneği sunmasıyla biliniyor.

Area 51 modellerinde Intel Core X serilerinden 6 çekirdekli i7 7800X, 8 çekirdekli i7 7829X veya 10 çekirdekli i9-7900X işlemcilerinden birini seçmek uygulanabilir. Çeşitli diğer taraftan kullanıcılara gözünde canlandırmak kartı kısmında Nvidia GTX 1050 Ti veya SLI GTX 1080 Ti seçenekleri sunuluyor. AMD tarafında ise 3’lü Radeon RX 580 Crossfire bulunuyor.

Threadripper işlemcili varyasyon 27 Temmuz tarihinde satışa çıkacak. Core X modellerinin çıkışı ise yaz sezonu sonunu bulacak. Modeller için ancak oran belirtilmedi bunu söyledikten sonra Alienware’ın en uygun modellerinin istisnai olarak uçuk fiyatlara satıldığını bir bakış önünde bulundurursak kim bilgisayarların ucuz olmayacağını söylemek uygulanabilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alienware, Area 51 Oyuncu Bilgisayarı Modelini Güncelledi

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply