Alienware E3 Etkinliğinde Yeni Oyuncu Donanımlarını Tanıttı

Alienware E3 Etkinliğinde Yeni Oyuncu Donanımlarını Tanıttı

Alienware kim sene düzenlenmekte olan E3 etkinliğinde oyunculara yönelik son zamanlarda klavye, Bilgisayar faresi yanı sıra farkına varmak modellerini tanıttı.

Alienware tanıttığı başına modelden Bir çift türünün tek örneği çeşitler sunarak oyunculara farklı alternatifler gösteriyor. İlk olarak tedarikçi Alienware 25 Gaming Monitor adıyla Bir çift son zamanlarda farkına varmak duyurduğu. 1920 x 1080 çözünürlüğe yaratıcı monitörün 240 Hz tazeleme hızı yanı sıra 1 milisaniye cevap vermek süresi bulunuyor. Mükemmel benzer monitörleri birbirinden ayıran yönler ise AMD FreeSync yanı sıra Nvidia G-Sync farkları. FreeSync destekli farkına varmak 499$, G-Sync destekli farkına varmak ise 699$’dan satışa çıkacak.

Şirketin Bir çift son zamanlarda klavye modelini Advanced Gaming Keyboard yanı sıra Pro Gaming Keyboard isimleriyle duyurdu. Advanced varyasyon 89$ yanı sıra KaiHua kahverengimsi özellikleri switch aracılığıyla olay. Kim klavyenin yaklaşık LED aydınlatma armatürleri bulunuyor. Pro stil ise 119$ yanı sıra ileri tuş atamalarının olanaklar aldığı profillerin kaydedilebileceği bir bellek olanaklar, kişiselleştirilmiş gürültü ayarı tuşu yanı sıra arkadan aydınlatmalı tuş takımı olanaklar alıyor.

Sonuçta şirketin duyurduğu Bilgisayar faresi modelleri de Advanced Gaming yanı sıra Pro Gaming olarak değişiyor. Pro Gaming modelinde, Advanced’da bulunmayan değişken vücut ağırlığı yanı sıra daha büyük DPI aralığı olanaklar alıyor. Pro Gaming modelinde olarak kullanılmak için üretildi materyal de daha kaliteli. Advanced stil 49$’dan, Pro stil ise 89$’dan satışa çıkacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alienware E3 Etkinliğinde Yeni Oyuncu Donanımlarını Tanıttı

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply