Alienware ile Riot Games arasındaki ortaklık sona erdi!

Alienware ile Riot Games arasındaki ortaklık sona erdi!

Alienware Riot Games ile olan ortaklığını sonlandırdı. Kim duruma gerekçe olarak Riot Games için açılan seksle ilgili rahatsız edici davaları gösteriliyor.


Bkz isteyebilirsiniz: Ford Otosan’dan Tavuk’nin en muazzam araba yatırımı


Alienware, seksle ilgili rahatsız edici iddiaları nedeniyle anlaşmayı sona erdirdi!

Organizasyon dünyasında hareketli günler yaşanmaya işlem. Günlük taze bir olayın dönem aldığı piyasada Sonuçta seksle ilgili rahatsız edici iddiaları gündeme patlayıcı seç kayıp. Riot Games‘in Baş yönetici‘su Nicolo Laurent asistanına seksle ilgili tacizde bulunduğu iddiası ile davalık oldu. Bununla birbirleriyle cinsiyetçi uygulama konusunda da firmanın başı geleneksel olarak inanılmaz ağrıdı. Zirve üste itibaren kim olayların ardından, kurumsal ile ortaklık yürüten Alienware‘ın anlaşmayı sona erdirdiği ortaya sonuç.


Bilge telefonunuzu vardiya istiyorsunuz fakat ideal sürüm mi bulamıyorsunuz? Sizler için oluşturduğumuz maliyet etkinlik canavarı ürünlere, Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz!


Konuyla alakalı temsilci bir sebep Alienware cephesinden gelmedi. Yine de Riot Games, firmanın {artık} taze etkinliklerde kuruluş almayacağını hayranlarına duyurdu. Açıkça anlamıyla sonlandır sebebi açıklanmazken firmanın kim davalardan inanılmaz üzücü olduğu öğrenildi. Rahatsız günler geçiren Riot Games‘in bir başarılı hamlesi ise merakla bekleniyor. Organizasyon Sonuçta hizmet sağlayıcı içi cinsiyetçi tutumla alakalı 2019’da davacılara 10 bin dolarlık geri ödeme gerçekleştirdi. Şu anda de Baş yönetici‘su ile başı dertte olan firmanın kim rahatsızlık boyunca ne yapacağı ancak belli olmadı. Bakalım Alienware seç Yine bir başka firmalardan eşdeğer aksiyonlar kader mi bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alienware ile Riot Games arasındaki ortaklık sona erdi!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply