Alienware ve Dell, Yüksek Performanslı PC Oyun ve Sanal Gerçeklik (VR) Yatırımlarını İkiye Katladı – Hardware Plus

Alienware ve Dell, Yüksek Performanslı PC Oyun ve Sanal Gerçeklik (VR) Yatırımlarını İkiye Katladı – Hardware Plus

Alienware, AMD Threadripper ve Intel X-Serisi istisnai olarak çekirdekli işlemcilerle satış elemanı ultra yoğun Area-51 amiral gemisi masaüstü bilgisayarının Bir çift taze versiyonunu tanıttı

Alienware ve Dell, taze istisnai olarak çekirdekli işlemci çipi seçeneklerine kurucu en uzun ödül Alienware masaüstü lig bilgisayarı, Alienware’in özelleştirilmiş tasarımına kurucu eksiksiz bir verimlilik lig monitörleri ve topluluk birimleri serisi, herkese Sanal Gerçeklik deneyimi yaşatan taze Dell Inspiron masaüstü lig bilgisayarını tanıttı.Alienware ve Dell, başına derece ve bütçeden yıldızcık için birbirleriyle sundukları lig çözümleri aracılığıyla dünyanın öncü PC lig markası olmayı sürdürüyor.

PC oyuncularına, oyunlardan beklediklerini sunmak için önemli bir kararlılıkla yer değiştirme eden Alienware ve Dell, devamlı genişleyen teklifler ve işbirliği inovasyonları aracılığıyla PC lig, çevrimiçi gerçek ve e-fiziksel uygunluk dünyasına zorlu yatırımlar yapmayı sürdürüyor. Kim da lig, VR ve çeşitli diğer PC performansı ve tasarımları konusunda tutarlı hayal gücü yaparak PC kategorisinde dikkate değer bir geliştirme* gerçekleştiği en uygun üste 17. dördüncü anlamına olay.

Alienware, Dell Gaming ve XPS Devlet Başkanı Değiştirme ve Her şey hesaba katılırsa Müdürü Frank Azor, “Hayranlarımızın Alienware ve lig PC’lerimize duyduğu coşku, bizim can damarımız… Ekibimiz de özdeş coşku ve en vaktinden önce inovasyon, oluştur ve performansı sunma kararlılığımız sayesinde beklentileri aşmaya ve taleplerini karşılamaya ısrar ediyoruz” dedi.

Alienware Area-51, Son zamanlarda Istisnai olarak Çekirdekli İşlemciler aracılığıyla Güncellendi!

Intel ve AMD, şu anda Alienware Area-51’in Bir çift taze versiyonunda sunulan istisnai olarak çekirdekli işlemciler aracılığıyla vitesi yükseltiyor. Son zamanlarda işlemciler, düpedüz en mükemmel lig deneyimini gereklilik eden verimlilik tutkunları ve güçlü rehber kullanan uygulamalar sayesinde yaratıcılığı artırılmış oyuncular için geliştirildi. 4K, 8K ya da VR uygulamaları için en mükemmel deneyimi sunan donanımla buluşan kullanıcılar, Intel Core X-Serisi ya da AMG Ryzen Threadripper’la satış elemanı taze donanımları (Alienware’in aslen 16 çekirdekli / 32 düğümlü Area-51) anlık zaman dilimi içerisinde şansını denemek şansı bulacak.

2017 yılında Dell, piyasaya AMD Ryzen Threadripper yüklü sistemler sunan OEM teklif ortağı oldu ve artırılmış 16 çekirdekli işlemci çipi, bütün çekirdeklerde 3,6 GHz’e {kadar} oran artırabilecek. Intel Core i9 işlemciler ise 4,5 GHz’e {kadar} çıkan uzun kişisel bilgisayar analiz hızlarına endişe veren uygulamalar çalıştıran oyuncular için.Kim yongalar, aynı zamanda istisnai olarak sayıda program gerektiren görevi yapan ve saygın bir markadan eksiksiz, saygın bir ölçü isteyen müşteriler için avantajlı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alienware ve Dell, Yüksek Performanslı PC Oyun ve Sanal Gerçeklik (VR) Yatırımlarını İkiye Katladı – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply