Alienware’den ilk Steam Machine geliyor! – Hardware Plus

Alienware’den ilk Steam Machine olay! – Hardware Plus

E3 özel oyunlarla kesinlikle değil donanımlarla da dün gece bakış doldurdu. Pek şaşırtıcı bir şekilde çekici oyunun açıklandığı gecede gözleri bir anda kendisinde toplayan Alienware firması ilk Steam Machine’ini bizlere sundu.

Kapı aralığı seviyesi olan kim üreticisi sizlere oturma odanızda Steam oyunlarını güvenli oynama imkanı verecek. 550 dolardan satılacak olan Steam Machine Intel Core i3 Haswell işlemci çipi, 1600MHz’lik 4GB DDR3 masaüstü belleği, cihaza özelleştirilmiş olarak kuruldu Maxwell tabanlı 2GB GDDR5 çevrimiçi video bellekli Nvidia GPU bulunacak.

Alienware’in giriş yolu seviyesi Steam Machine’i Alpha -1

Cihazın çıkışlarında ise 2 adet HDMI, 2 adet USB 2.0 yanı sıra 2 adet USB 3.0 yuvası bulunacak. Alienware’in söylediğine bağlı olarak GPU haricinde başına dağınıklık ayarlanabilir gidiyor.

Alienware'in ilk Steam Machine'i
Alienware’in giriş yolu seviyesi Steam Machine’i Alpha – 2

Alpha adlı kim üreticisi 2014’ün noel sezonunda gönderilecek yanı sıra Steam kontrolör cihazının 2015’e sarkmasından dolayı yakın bir Xbxo 360 koluyla servet. Alpha’da çalışma sistemi olarak Windows 8.1 gidiyor. lakin Alienware bunun için çok kendi geliştirdiği bir arayüz aracılığıyla size Steam Big Picture’da geziyormuş hissi yaratacakmış.

 

Alienware'in ilk Steam Machine'i
Alienware’in giriş yolu seviyesi Steam Machine’i Alpha

 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alienware’den ilk Steam Machine geliyor! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply