Aliexpress yıl dönümünü indirimler ile kutluyor – Hardware Plus

Aliexpress yıl dönümünü indirimler ile kutluyor – Hardware Plus

Aliexpress yıl dönümünü indirimler ile kutluyor. Dünyanın en ünlü e-değiş tokuş sitelerinden bir birey olan Aliexpress’te yıl dönümüne kişiselleştirilmiş indirimler sizleri bekleyen.

İlginizi çekebilir: Alibaba yanı sıra Aliexpress alışverişlerine vergi yükümlülüğü olay!

Aliexpress yıl dönümü indirimi neler sunuyor ?

Yıldız Çinli gayrimenkul yatırımcısı Jack Ma‘nın kurucusu olduğu AliExpress, şu sıralar indirime doyamıyor. Günümüzde ücret artışlarından dolayı yurtiçi pazarda cebi yananlar, döviz bazlı olmasına bile  popülerliğini koruyan e-değiş tokuş sitelerine yöneliyor. Hal böyle olunca AliExpress ‘in yıl dönümüne kişiselleştirilmiş yapmış olduğu indirimler bak kamaştırıyor. Elektronik aletler ürünler, telefon aksesuarları, hasar,değerli mücevher yanı sıra izle seç sayısız üründe devasa indirimler sunuyor.

 

Aliexpress yıl dönümü indirimi bir kez bitiyor?

Çinli e-değiş tokuş devinin sunmuş olduğu kim indirimlerin maalesef belli bir süresi sahip olmak. Aliexpress yıl dönümünü indirimi adı aşağıda sunmuş olduğu kim verimlilik 01.04.2019 tarihinde sona ermesi bekleniyor. Kampanyanın süresi ısrar etmeye devam et ederken yüzünüzü güldürecek sayısız ürünle karşılaşabilirsiniz. İndirimlerinin ve ayrıca Aliexpress‘e ancak tarih olmayanlar için, taze tarih ile hep birlikte büyük ölçüde miktarda fiyat indirimi kuponları da sizleri bekleyen kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Aliexpress yıl dönümünü indirimler ile kutluyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply