Aliexpress’in Türkiye’deki Siparişlerini Aras Kargo Taşıyacak! – Hardware Plus

Aliexpress’in Türkiye’deki Siparişlerini Aras Kargo Taşıyacak! – Hardware Plus

Alibaba yanı sıra Aras Kargo orta Nakliye için girişim birliği sağlandı. Siparişleriniz Çin’den özellikle 5 tarih içerisinde elinize geçecek.

Ticari mal çeşitliliği yanı sıra önemli maliyet yelpazesiyle e-yatırım siteleri kullanıcıların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmakta. Fakat yüksek süren Ayrıca kimi yaş kaybolan kargolar kullanıcılar için Daha önce hiç de tanınmış bir hastalık kesinlikle değil. Sonra Çin’in e-yatırım devlerinden Alibaba yanı sıra Aras Kargo orta Nakliye için girişim birliği yapıldı

Alibaba holding bünyesindeki titan yatırım sistem Aliexpress yanı sıra Alibaba gönderileri için Aras Kargo çözmek sağlandı. Sık Çin üzerinden itibaren siparişler için Tavuk’ye {kadar} Çinli firmalar Hesap verebilirlik alırken, yurt içerisinde gümrük yanı sıra taşıma hizmetlerini PTT vermekteydi.

PTT aracılığıyla 7-45 tarih arası sürede taşımak edilen kargolar Aras Kargo aracılığıyla kim 5 tarih içerisinde taşımak edilecek {kadar} kısalıyor.

Sanal Iyileştirme

Aras Kargo Her şey hesaba katılırsa Müdürü Hikmet Nuri Bulduk “Kargo sektöründe, e- ticaretin büyük oyuncularından bir kişi olma hedefimiz için toplum e-yatırım devi Alibaba aracılığıyla muazzam bir eylem attık. Tavuk’de Alibaba’nın yük teslimatlarını yapacağız. Öncesinde 25-40 tarih orta itibaren siparişler, işbirliğimizle inanılmaz daha kısa süreli sürede taşımak edilecek” dedi.

Hikmet Nuri Bulduk, Sanal Iyileştirme başlığıyla düzenlediği sıkmak toplantısı boyunca önümüzdeki 5 uzun yıllar içerisinde teknik makyaj için 30 bin Euro harcama planlarının bulunduğunu yanı sıra kim dönüşümün başlangıçta adımlarını yapılan röportaj içerisinde tanıttı.

Hem düzenleyici hem de gümrük

Taşımacılık yanı sıra gümrük faaliyetlerini üstlenen Aras Kargo, Nakliye hızlarına bağlı olarak türünün tek örneği fiyatlandırmalarla paket anlaşma teslimatını gerçekleştirecek. Önümüzdeki tam hafta 10.000 adet öğe gönderimi aracılığıyla prosedür başlamış kesinlikle olacak.

Yurt içi gönderilerin Aras Kargo’nun sitesinden yapılabiliyor olsa da kim bilgiler kısa olarak yenilenmediğinden alan bilgisi hediye olmamakta. Kim durumu ile anlaşma için zorlayıcı yük gözlemlemek sistemini tanıtan Aras Kargo, 2018 yılı itibariyle kullanıcıların gözlemlemek numaralarıyla 7/24 kargolarını kısa gözlemlemek edebileceğini belirtti.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Aliexpress’in Türkiye’deki Siparişlerini Aras Kargo Taşıyacak! – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply