AliExpress’ten Koronavirüs mücadelesinde Türk satıcılara destek!

AliExpress’ten Koronavirüs mücadelesinde Türk satıcılara güçlendirmek!

AliExpress’ten Koronavirüs etkileri aracılığıyla savaş kapsamında Türk satıcılara güçlendirmek geldi. Bununla hep birlikte pazaryeri komisyonunu sıfırlanmış kesinlikle olacak.


İlginizi çekebilir: Aliexpress uzun yıllar dönümünü indirimler aracılığıyla kutluyor


Alibaba Group bünyesindeki dünyanın önde itibaren dünya çapında e-ticaret pazaryeri AliExpress, Koronavirüs (COVID-19) salgınından etkilenen topluluk perakendeci ve ayrıca işletmeler için vereceği güçlendirmek paketini açıkladı.

AliExpress’ten 3 ay sırasında Türk satıcılara tazminat sıfır ödeme!

Türk üreticilerinin ve ayrıca KOBİ’lerin finansal olarak sinir bozucu zamanlar geçirdiği kim dönemde, AliExpress, kurumsal ortaklarının dönüşüm ve ayrıca operasyonlarına güçlendirmek aslında olmak amacıyla, 18 Nisan 2020 itibari aracılığıyla yapılacak satışlardan 3 ay sırasında Daha önce hiç bir ödeme almayacağını duyurdu. Şirketten yapılacak açıklamaya bağlı olarak destekten hem kolay erişilebilir satıcılar hem de son zamanlarda katılacak satıcılar faydalanabilecek. Buna üstüne üstlük, AliExpress’ten, Türk satıcıların satışa sundukları ürünler için başka reklam yatırımı yapacağını da duyurdu. Kim sayede, başına başarıyla geçti tarih artan e-ihracatın daha da arttırılarak şehir dışı ekonomisine ve ayrıca KOBİ’lere güçlendirmek olunması hedefleniyor.

AliExpress Global Kullanıcı ve ayrıca Sanayi Operasyonları Daha yaşlı İş Yenileme Yöneticisi ve ayrıca Tavuk Kırsal Müdürü Yaman Alpata “Alibaba Grubu’nun misyonu nerede olursa olsun iş yapmayı desteklemek. Kısa süreli sürede binlerce satıcımız ve ayrıca kurumsal ortaklarımız aracılığıyla titan bir topluluk oluşturduk ve ayrıca Tavuk’nin öncü e-ihracat sistem haline geldik. Kim sinir bozucu zamanlarda çok küçük devasa ayırmak etmeden bütün satıcılarımıza elimizden geldiğinde güçlendirmek aslında olmak istiyoruz. Aslında alışveriş merkezi çözmek ücretsizdi, kim güçlendirmek paketi kapsamında 3 ay sırasında komisyonu sıfırladık ve ayrıca başka reklam yatırımları aracılığıyla satıcılarımızın dünya çapında satışlarını arttırmaya odaklandık.”

Kuruluşu üzerinden 10 uzun yıllar başarıyla geçti AliExpress, işletmelerin sınırlama ötesi ticarete başlaması ve ayrıca geliştirmesi için güçlendirmek etkinlik. 2019 yılında Türk satıcıları platforma olarak görüntüle etmeye başlayan AliExpress, sanal altyapısı ve ayrıca platformun sunmuş olduğu faydalı imkanlar sayesinde binlerce Türk işletmenin dünyanın 4 bir yanındaki kabiliyet müşterileri aracılığıyla buluşmasına ve ayrıca e-ihracat yapmasına imkan sağladı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: AliExpress’ten Koronavirüs mücadelesinde Türk satıcılara destek!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply