Alınabilir 5 laptop önerisi | 4500 – 6500 TL fiyat bandında hangi laptoplar alınabilir?

Alınabilir 5 laptop önerisi | 4500 – 6500 TL fiyat bandında hangi laptoplar alınabilir?

Pratik olarak bütün hayatımızı dijitale yönlendirdiğimiz pandemi sürecinde, bacak üstü ekipman ana ihtiyaçlarımız haline geldi. Uzmanlarımız de süreçte ihtiyaçlarınıza geri bildirim verecek, hem de bütçenizi şaşırtıcı bir şekilde sarsmayacak sayısız fiyat etkinlik cihazı seçtik yanı sıra bütün detayları videomuzda sizlerle paylaştık. Hangi cihazı tetikleyici yardım ediyoruz yanı sıra hangi ekipman, sizin birlikte çalışmak amaçlarınıza ne tercih katkılarda bulunuyor? Bütün bütün kim soruları cevaplamaya çalıştığımız videomuzda, kafanızda bir alışveriş fikri oluşturmayı da amaçladık. Online ders platformlarında kullanabileceğiniz, günlük kayıt düzeyde web gezintisi gerçekleştirebileceğiniz yanı sıra işyeri işlerinizde web içeriği üretip tüketirken pratik gidiyor laptop önerilerinde bulunurken; önceliğimizin pozitif fiyat, taşınabilirlik yanı sıra bol etkinlik düzeylerini genel merkez aldığımızı belirtelim. İyi seyirler.

Içgörü ettiğimiz laptopları Hepsiburada üzerinden satın biriktirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Içgörü ettiğimiz laptopları Trendyol üzerinden satın biriktirmek için buraya tıklayabilirsiniz.


İlginizi çekebilir: Laptop yerine iPad alınır mı?


Önerebileceğimiz başlangıçta makine: Dell Vostro 3501 Intel Core i3 1005G1

İlk olarak 10. Üretim Intel Core i3 işlemci çipi desteği, 4 GB Ram yanı sıra 256 GB SSD desteğiyle sunduğumuz Dell Vostro 3501’in fredoos olduğunun altını çizelim. Beraberinde paylaşımsız Intel UHD Graphics göster kartı desteği 15.6” inç göster boyutu keşfedildi makine, 1,84 kg ağırlığında yanı sıra 20 mm inceliğiyle kullanıcıyı karşılıyor.

İkinci seçim AMD cephesinden, HP 14s-fq0014nt Ryzen 3 3250U

AMD ailesinden gerçekçi bir işlemciye kurucu aslında olmak isteyenler için, Ryzen 3 3200U modelinden daha detaylı sonunda olan, Ryzen 3 3250U barındıran HP laptop, uzaktan ders ihtiyaçlarınız için pozitif bütçelerde arzu edebileceğiniz muhteşem bir işlemci çipi. Bunlara ek olarak cihazın bünyesinde keşfedildi 4 GB Ram yanı sıra 128 GB SSD de, en az düzeydeki ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Kim laptopun, 14 inçlik bir ekrana kurucu olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Bunlara ek olarak cihazda, Windows işleyen sistemi de teklif olarak bulunuyor. Cihazda keşfedildi Bluetooth desteği de 4.2 olarak arzu edilmiş. Cihazın ağırlığı ise, 1.46 kg.

Fiyat bandını daha ziyade daha boğa taşıdığımızda mükemmel bir seçim: HP 15-DA2074NT Intel Core i5 10210U

Bir çeşitli diğer cihazımız HP 15-DA 2074NT ise işlemci çipi kanadında performansı bir tık arttırıyor yanı sıra 10. Üretim İntel Core i5 işlemci çipi desteği sunuyor. Depolama alanı özelliklerinde 8 GB RAM yanı sıra 256 GB SSD keşfedildi makine, Nvidia GeForce MX110 göster kartı, 1.85 kg ağırlığı 15.6” inç göster boyutuyla kullanıcılara sağlıklı ve dengeli bir bilgi yaşatacaktır. Nihayet HP True Vision Elektronik kamera keşfedildi makine aracılığıyla, azaltılmış aydınlatma seviyesinde sihirbaz net bir elektronik kamera deneyimi yaşayabilirsiniz. Kim nitelik online toplantılarda proaktif olarak sorumluluk oynayan kullanıcılar için artı bir nitelik sağlıyor.

Listemizin AMD’li yıldızı: Acer Swift 3 SF314-42 AMD Ryzen 5 4500U

Ryzen 4000 serisini bünyesinde barındırdığını gördüğümüz Swift 3, AMD işlemci çipi arzu etmek isteyenler için fiyat/etkinlik dengesi yönünden en ideal cihazlardan bir birey konumunda. Güçlü işlemcisiyle öne çıkan Swift 3, 8 GB Ram yanı sıra 256 GB SSD barındırıyor. Göstermek vücut sistemi oranıysa %82.73. Fakat cihazın FreeDos olarak sunulduğunu tekrardan hatırlatalım. USB Type-C üzerinden suçlama edilebilen Swift 3, Wi-Fi 6 (802.11ax) desteğine de kurucu. Kim sayede yüksek vadede, kablosuz etkileşim anlamında size katkıda bulunacaktır. Kasada magnezyum bir ticari altyapı arzu edildiği için de, vücut ağırlığı anlamında kapsamlı bir ikramiye yakalanmış. Ayrıca Acer Swift 3, sizler için hazırladığımız listenin en küçük cihazı oldu.

Iş arkadaşı favorimizse, Casper Nirvana X400 1035-8V00T-S Intel i5-1035G1 oldu

Fiyat bandımızın en uzun noktasında keşfedildi Casper Nirvana X400, hem depolama alanı alanında elinin yeter oluşu, hem işlemcisi hem de hazırda keşfedildi Windows işleyen sistemiyle, hayati kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilmenin ve ayrıca; ufak lig kaçamaklarına da izin ver verebilecek bir kapasiteye kurucu. Sisteme şaşırtıcı bir şekilde yüklenmeyen hayati oyunları oynayabileceğiniz kim makine, 6.500 TL fiyat etiketine kurucu. 8 GB Ram yanı sıra 500 GB SSD aracılığıyla sunulan Nirvana X400, metalik bir konut yapısına kurucu yanı sıra vücut ağırlığı olarak da ideal sonunda bulunuyor. Ekipman, 1.29 kg’lık ağırlığıyla, listemizin en küçük 2. cihazı konumunda.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alınabilir 5 laptop önerisi | 4500 – 6500 TL fiyat bandında hangi laptoplar alınabilir?

Hızlı kılavuz: (*5*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply