All-in-One satın alma rehberi

All-in-One satın alma rehberi

Tel kalabalığı olmadan yıkama bir analiz ortamı sunan, istihdam konusunda da birkaç seçim barındıran All-in-One bilgisayarlar hayatınıza neler katıyor, size ne vadediyor?

Masaüstü bilgisayarların sağladığı uzun verimlilik yanı sıra fiyatına bağlı olarak sunduğu teşvik yadsınamaz. İstediğiniz herhangi bileşeni, anakartından kavrama da depolama alanı birimine {kadar} kocaman (ya da minicik) bir kasanın sağa yerleştirip istediğiniz {kadar} kişiselleştirebilmek istediğiniz iyilik konfigürasyonu oluşturabilme avantajına yaratıcı aslında olmak olukça büyük. Yanına ekleyeceğiniz olağanüstü bir not, zevkinize bağlı olarak seçeceğiniz klavye yanı sıra farenizle tamamlanan bilgisayarınızın sayısız çevre özelliklerini sonuçlandırmak noktaya yasalaştırmak için de bir ses hoparlörü seti eklerseniz değmesinler keyfinize. Çeşitli diğer taraftan, tabii başına olağanüstü şeyin bir de pek görmek istemediğimiz tarafı sahip olmak. Bilgisayarlar konusunda da önemli ölçüde taraf da etrafta elimize ayağımıza dolanan kablolar olay. Bilgisayar sistemi kasalarının görünüşleri de, sağa kenarına ne {kadar} ev penceresi açsanız ne {kadar} olağanüstü aydınlatma takarsanız takın, bir yere {kadar} iyileşebiliyor. Son derece özelleştirilmiş konut tasarımları kaçınılmaz olarak konuyu zanaat eseri seviyesine {kadar} çıkartabiliyor. Çeşitli diğer taraftan ne {kadar} uğraşırsanız uğraşın verimlilik için o kocaman kasalara katlanmanız gerekiyor. Ama bir bulmak kaldırım sahip olmak.

REHBERE GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

All in one (1)

İçeride neler sahip olmak?

Onlar bir arada bilgisayarların içlerinde bir kişisel bilgisayar kasası sağa bulabileceğiniz her neyse sahip olmak. Anakart, işlemci çipi, bellek, depolama alanı birimi (özellikleri ya da flash tabanlı), iyileştirilmiş bir soğutma sistemi, resmi olmayan hayatta kullanabileceğiniz bütün etkileşim yuvaları, kablolu yanı sıra kablosuz etkileşim teknolojileri yanı sıra en nihayetinde, ortak şartlarda belirgin kesinlikle olacak bulacağınız not. Onlar sıradışı bir gövdede sizinle. Onlar bir arada bilgisayarların üzerlerinde, dizüstü bilgisayarlara mimari yanı sıra pratik olarak daha Yerel alan oldukları için dizüstü bilgisayarlarda bulabileceğimiz
çeşitli nokta daha sahip olmak. Dizüstü sistemlerde olduğu iyilik monitörünüzün zirve kısmında bir webcam bulmanız olası. Bunun yakın, yine dizüstü bilgisayarlar iyilik, yerleşik gürültü sistemleri onlar bir arada bilgisayarların bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Gerçekten birkaç dizüstü kişisel bilgisayar iyilik kim
sistemler de tipik olarak sınırlı gürültü sitemlerine sahipler; en mükemmel es için düzenli olarak gizlice gürültü sistemleri Satın alma listenizde hak etmek.

REHBERE GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

All in one (4)

Avantajları nelerdir?

Onlar bir arada sistemlerin en devasa avantajı yerden indirim oranı etmenizdir. Kabul edilebilir miktarda performansı sıkı monitörünüzün sağa yerleştirebildiğiniz bir ortamda sıkı klavye yanı sıra fareyle bilgisayarınızı erişilebilir etmeniz kordon karmaşasından da sizi kurtaracaktır. Bulmak etkileşim kablolarının olmadığı, sıkı bir priz çıkışından elektrik enerjisi hinterlandı bir planı masanızın inanılmaz daha derli Büyük bir sayı görünmesini sağlayacak. Bunun yakın tipik olarak cep telefonu teknolojiler canlandırmak alınarak üretilen onlar bir arada bilgisayarlar masaüstü bilgisayarlara bağlı olarak daha doğru işlemcilere yanı sıra etkin soğutma sistemlerine sahipler Bu nedenle çok çok daha az enerji harcadıkları bir kişi üstüne üstlük bir de çok çok daha az gürültüye sebep olmak olacaklar. Birisi şirket yerinde tutarlılık mu dedi? İş dip gürültülerinden kurtulmakla başlıyor.

All in one (2)

Monitörden özellikli kişisel bilgisayar

Az bir hacme mantıklı miktarda verimlilik sıkıştırabilmenin önünü açan dizüstü kişisel bilgisayar teknolojileri masalarımızın üstünde de kablolardan arınmış performanslı ekipman görebilmemizin temelinde yatan en büyük yaklaşımlardan bir tanesi. Dizüstü bilgisayarlar  yanı sıra cihaz verimlilik için ödediğimiz paraya bakıldığında masaüstü bilgisayarlar, önemli ölçüde de sevimsiz özensiz kasalardaki cihazlara bağlı olarak inanılmaz {pahalı} öyle gibi görünmek. Çeşitli diğer taraftan, çeşitli kilo, gerektiğinde ise çeşitli yüzleşmek büyükbaba sağa size kullanılabilir bir şirket ya da lig sistem sunmak konusunda da rakipsizler. Bilgisayarların vazgeçilmez “sonuç birimi” monitörler de LCD devrimiyle incelince önü açılan taşınabilir bilgisayarlar, masanızın üstünde de monitörle kasayı bir araya yasalaştırmak konusunda büyük atılımlar yapılabilmesinin önünü açtı. Bu gece onlar bir arada dediğimiz, kasasının monitörün birdenbire arkasına gömülü olarak tasarlanan sistemlerin en büyük avantajı da görüş yanı sıra istihdam olarak dizüstü kişisel bilgisayar sistemlerine yakınsaması, derli Büyük bir sayı çalışmaları yanı sıra gelişmiş görünmeleri olarak başlıyor, ama kesinlikle orada bitmiyor. Bir ofis icat yaklaşımı olarak minimalizm konusuna aşağıda listelenmiş girip yazıyı gereksiz uzatmayı planlamıyoruz velâkin ihtiyacınız kesinlikle olacak {kadar} performansı alıp bunu daha yakın bir pakette sunmak birkaç markanın denediği yanı sıra bir kısmının başardığı bir ideoloji. İş özel reklam kesinlikle değil, ufak alanda tekrar tekrar yanı sıra pratik miktarda verimlilik sunabilme hedefli bir de tasarım mücadelesi haline gelmiş durumda. Çalışma ortamı yazılımları, onlarca tarayıcı sekmesi, Civilization, Hearthstone yanı sıra benzeri yöntem oyunları ya da çeşitli sene evvelinin derhal FPS’leriyle en düşük lig deneyimi hepimizi bilgisayarlarda aradığı çok önemli verimlilik seviyesinin olağanüstü bir göstergesi olsa gerekir. Kim bilgi için onlar bir arada bilgisayarlar fazlasıyla yeter. Bunun üzerine kesinlikle maliyeti yükseltecek biçimde zirve büyüklük lig deneyimi, video klip taşıma yetenekleri ya da artırılmış paralel taşıma performansı eklenebilir fakat kim işleri şu anda inanılmaz az bir kısmımız yapıyor, kesinlikle değil mi?

REHBERE GEÇMEK İÇİN TIKLAYIN

HPENVYCurvedAll-in-One_homeoffice_lifestyle

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: All-in-One satın alma rehberi

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply