Alman Devi BMW Ödüle Doymadı! – Hardware Plus

Alman Devi BMW Ödüle Doymadı! – Hardware Plus

BMW, Alman dergisi “Auto, elektrik motoru und sport” vasıtasıyla yapılan okur oylamasında elde etmek ettiği birinciliklerle an daha şaşırtıcı bir şekilde yardımcı bir performansa marka attı. Erişilebilir BMW modellerinde bulunmakta olan haber/kıkırdama ve ayrıca karşılık teknolojisi,düzenlenen 2017 Motorlu taşıt Karşılık Ödülü’nde 10 bir kategoriden dördünde BMW’ye fayda kazandırdı.

Taze BMW 5 Serisi’nin Yılın Ilişkili Otomobili seçilmesi de kim başarılar ortasında merkez alıyor. Kesintisiz bağlantının ve ayrıca geliştirmek da taze modellerin popülaritesine bağışçı büyük faktörlerden bir diğeri oldu. “Auto, elektrik motoru und sport” dergisi vasıtasıyla gerçekleştirilen 2017 Autonis geliştirmek yarışmasında BMW 2 Serisi Coupe ve ayrıca BMW 4 Serisi Coupe/BMW 4 Serisi Gran Coupe’nin birinci olması, markanın en taze modellerini karakterize eden sportif şıklığın kullanıcılar vasıtasıyla da beğenildiğini kanıtlar nitelikte.

Sanal insanlar aracılığıyla bağlantıda pek son derece fayda

2017 Motorlu taşıt Karşılık Ödülü’nde, Ilişkili Motorlu taşıt kategorisinde oyların ödeme 35,4’ünü toplayan taze BMW 5 Serisi birinci oldu. Connected ve ayrıca  ConnectedDrive servislerinin devasa Cevap portföyüne taze özellikler eklenmesi aracılığıyla Sedan otomobillerde karşılık konusunda taze standartları belirledi. Ihtiyatlı oto park yeri bakmak hizmeti, Kentsel İçi Otopark Bilgisi, Uzaktan 3D Manzara ve ayrıca otomobilden otomobile kesinlikle ziyaretçi trafiği uyarısı iyilik yeniliklerin onlar taze 5 Serisi’nde tanıtılmıştı.

BMWBMW’nin haber/kıkırdama ve ayrıca karşılık teknolojileri, dördüncüsü yapılan Motorlu taşıt Karşılık Ödülü’ne eklenmiş 3 kategoride daha birincilik kazanmayı başardı. Sağlayıcı Professional Navigation Sistemi, “Auto, elektrik motoru und sport” (oyların %40,9’unu alarak) en beğenilen navigasyon sistemi seçilmiş. Kim planı, verimli ve ayrıca derhal grafik görüntülemesi, sezgisel kiralama ve ayrıca saygın seçenek yönlendirmesi aracılığıyla hep birlikte ilginç bir sıcaklık yaratıyor. Professional Navigation Sisteminin toparla nesli çok daha hızlı başlatma, son derece çok daha hızlı seçenek hesaplaması ve ayrıca modern sağa son derece daha kabul edilebilir 3D grafikler sunar. Navigasyon sistemi hepsi birden çok yönlü özelliktedir, bu nedenle araç sürücüsü {önerilen} bir güzergahtan sapmaya ısrar etmeye devam et ederse, planı taze güzergahı iddia konusu cazibe için beklenen çeşit olarak önermeye başlıyor. Professional Navigation Sistemi aracılığıyla hep birlikte sunulan seçenekler listesinde 10 cep telefonu cihaza {kadar} uzun derhal ağ bağlantısı sunan WiFi etkin noktası da merkez alıyor. Kim opsiyonel nitelik, oyların ödeme 28’ini kazanarak Kahkaha/Multimedya kategorisinde birinci oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alman Devi BMW Ödüle Doymadı! – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply