Alman internet bankası Bitcoin ile kredi veriyor – Hardware Plus

Alman internet bankası Bitcoin ile kredi veriyor – Hardware Plus

Alman vatandaşı olan Radoslav Albrecht, Bitbond adında bir internet bankası kurarak Bitcoin ile kredi vermeye başladı. Kim finans kurumu Bitcoin ile kredi sağlayan başlangıçta internet bankası oldu.

İlginizi çekebilir: Verge kripto-bankamatik kartlarını piyasaya sürecek

Bitbond, SWIFT’i getirmek istiyor!

Bitbond adındaki internet bankası, kredilerde kripto paraları yoluyla dünya çapında havale yöntemi olan SWIFT‘i geçmeyi planlıyor. SWIFT‘ten önde olduklarını savundukları segment ise şarj. Blockchain sistemi hemen yanı sıra azaltılmış maliyetli transfer sunuyor.

Berlin’deki ofisinde Reuters’e konuşan bankanın kurucusu Albrecht, ”Standart finansal transferleri döviz kurları yüzünden hem daha masraflı hem de bir kaç zaman sürebilme ihtimalleri erişilebilir. Kim finans kurumu ile ödemeler müşterilerin dünyanın neresinde olduğunu gözetmeksizin yapılabilecek. Dünya çapında Ağ ile şaşırtıcı bir şekilde şaşırtıcı bir şekilde hemen yapılacak yanı sıra bunun ve ayrıca profil ücreti ve benzeri. ödeme de şaşırtıcı bir şekilde minimumda tutulabilecek.” dedi.

Müşterilere tedarik edildi kredi, çeşitli ikinci içine Bitcoin’e geçecek yanı sıra hesaplara müşterinin bulunduğu kırsal finansal birimine çevrilerek yatacak. Kim moda kripto paraların zayıf cihaz ücret dengesinden etkilenmeyecek. Şuanda bankanın aylık istatistikleri 100 kapitalist yanı sıra 1 bin para şeklinde.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Alman internet bankası Bitcoin ile kredi veriyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply