Almanya, 5G için Huawei’ye güveniyor – Hardware Plus

Almanya, 5G için Huawei’ye güveniyor – Hardware Plus

Almanya, 5G için Huawei‘ye güveniyor. Almanya İçişleri Bakanı, Çin devi Huawei olmadan 5G cep telefonu ağını kuramayacaklarını belirtti. Amerika’nın baskılarına ne olursa olsun, Almanya Huawei aracılığıyla araştırma konusunda tahmini.

İlginizi çekebilir: Huawei P40 Pro PE video kamera detayları belli oldu!

Almanya İçişleri Bakanı Horst Seehofer, Almanya’nın olası bir sabotajı caydırmak için kurumsal olmayan hizmetlere güçlü kurallar uyguladıklarını, bunu söyledikten sonra bunun bir yasa dışı anlamına gelmediğini belirtti. Seehofer, bir ürünün yaralamak veya incitmek verme ihtimali yüzünden yasaklanması fikrine e karşı olduğunu konuşması boyunca dile getirdi. Seehofer, Çinli şirketlerin yasaklanmasının, kendilerine 5-10 uzun yıllar arası bir oran kaybına mal olacağını açıkladı.

Amerika, Huawei’nin yasaklanması konusunda baskılar yapsa da Uluslararası Devletleri buna pek yanaşmıyor. Birleşik Imparatorluk başbakanı Boris Johnson, Amerika’nın istediği yasağın düşünülebilir duruma gelmesi için öncellikle harika bir seçim önermesi gerektiğini belirtiyor. Britanya’daki en devasa 2 telekom şirketi BT ve ayrıca Vodafone da Huawei’nin yasaklanmamasından yana kambur belirtmiş durumda. Vodafone, daha erken yaptığı açıklamada, olası bir Huawei yasağının büyük ölçüde bir parasal yaralamak veya incitmek getireceğini, hepsi birden da 5G hizmetinin sunumunda büyük ölçüde büyüklük yavaşlamaya kaynak olacağını belirtmişti.

Amerika’nın iddialarının karşı, Avrupalı ülkelerden Huawei konusunda Amerika’nın şarj etmek ettiği koruma problemine dair kötü zihin bulunmuyor. 5G‘nin sürekli sürekli hayatımıza entegre olacağı bölgesel dönemde, ülkelerin politikalarında bir düzeltme olmayacak seç gözüküyor….

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Almanya, 5G için Huawei’ye güveniyor – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply