Almanya Çocuk Akıllı Saatlerinin Kullanımını Tüm Ülkede Yasakladı! – Hardware Plus

Almanya Çocuk Akıllı Saatlerinin Kullanımını Tüm Ülkede Yasakladı! – Hardware Plus

Çocuklara özelleştirilmiş üretilen ve ayrıca kim bağlamda uygunsuz kullanılabilecek uygulamaları endişe verici küçük olan pratik saatleri Almanya telekomünikasyon yöneten kurulu Federal hükümet Network Agency vasıtasıyla; koruma ihlali gerekçesi aracılığıyla yasaklandı! Kurul: “Sahip olmak olan saatleri parçalamalısınız!”

Smartwatch for kids bu nedenle çocuklara ideal pratik izle mantığı aracılığıyla ayrılmak çıkan ürünler kısa ömürlü zamanda muazzam ilham yarattı. Çağdaş izle modasının hem gelişmiş hem de pratik olması küçüklerin de ilgisini çekti kesinlikle lakin bunlardan gelişen ikilem da beraberinde geldi.

Halen pek inanılmaz eksiği bulundu kim pratik saatlerdeki en muazzam zafiyet ise koruma. Kim sağlık durumu da Alman Hükümeti’ni alarma geçirdi ve ayrıca telekomünikasyon yöneten kurulu Federal hükümet Network Agency ülkede çocuklar için üretilen pratik saatlerin satışını yasakladı!

BBC’de yayımlanan habere bağlı olarak kurul, çocuklarında hali hazırda pratik saati bulundu ailelerin kim cihazları hemen parçalaması gerektiğini önemle belirtirken, FNA Başkanı Jochen Homann “Rutin üzerinden ebeveynler çocukların bulunduğu ortamı kimseye belli etmeden dinleyebiliyorlar. Kim sağlık durumu yasalarımıza bağlı olarak izinsiz dinleme eylemine girer ve ayrıca kim araçlar da izinsiz dinleme cihazları olarak konumlandırılır. Araştırmalarımıza bağlı olarak ebeveynler kim özelliği sınıflarda öğretmenleri duymak için de kullanıyorlar” şeklinde konuyu detaylandırdı.

Ülkede kim cihazları ağ üzerinden satan çeşitli firmaya e karşı da dikkat alındı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Almanya Çocuk Akıllı Saatlerinin Kullanımını Tüm Ülkede Yasakladı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply