Almanya, Çocuklar İçin Üretilen Akıllı Saatleri Yasakladı! – Hardware Plus

Almanya, Çocuklar İçin Üretilen Akıllı Saatleri Yasakladı! – Hardware Plus

Almanya, çocuklar için üretilen mantıklı saatleri ısmarlama hayatı koruma için kullanımını yasakladı

Piyasada ihtiyaçlara yönelik onlarca özel mantıklı kol saati bulunuyor, fakat yapılan araştırmalara bağlı olarak kim ekipman özellikle sizleri koruma için çalışmıyor. Ebeveynler ise çocuklarını bağlı kalarak etmek, hızlı bir şekilde ulaşabilmek iyilik sebepler nedeniyle evlatlarına mantıklı saatleri satın alıyorlar.

Kim cihazların dinlenebilir, izlenebilir yanı sıra GPS sayesinde bağlı kalarak edilebilir olması sebebiyle koruma konusunda şüphe işaretleri oluşturan Almanya hükümeti, kim mantıklı saatleri yasaklama kararı aldı, çocuklara yönelik mantıklı saatlerin satışını yanı sıra kullanılmasını yasakladı yanı sıra ailelerden ise elde edilebilir cihazları yok etmelerini istedi.

Önemli ölçüde çocuklara yönelik mantıklı saatlerde şifrelenmemiş verilerin aktarılması yanı sıra bunların kolayca ele geçirilebileceğini duyurmak etmesi Alman hükümeti’nin kim kararı almasına en muazzam nedenlerden bir kişi olabileceği konuşuluyor. Almanya, 2017 başlarında My Friend Cayla isimli şekil bebeği de eşdeğer sebeplere yasaklamış yanı sıra attığı zorlu adımlarla kim konuda ısmarlama hayatın korunması için katip ülkelerin başında olay.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Almanya, Çocuklar İçin Üretilen Akıllı Saatleri Yasakladı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply