Almanya kamyonlar için yeni eHighway sistemini açtı

Almanya kamyonlar için yeni eHighway sistemini açtı

Kim tam hafta Almanya ve ayrıca Siemens vasıtasıyla geliştirilen, sera gazı emisyonunu azaltmaya kullanışlı olacağı umulan, kamyonlar için elektrikli bir eHighway yolu açıldı.


İlginizi çekebilir: Google Yardımcı için yeni özellikler!


eHighway aracılığıyla yakıttan fiyat indirimi yapılacak!

Geçtiğimiz tarih, Almanya dizel yakıtlı kamyonlar aracılığıyla birbirleriyle son derece fazla yayılan sera gazını alt için geliştiği yeni eHighway otobanını açtı. Kim planı troleybüslerin ve ayrıca elektrikli trenlerin soruşturma biçimine aynı şekilde, güç motorunun gücünü teklif için askıda bulundu kablolardan içgörü alır. Tranway mantığı aracılığıyla personel planı, aracın yükseklik kısmında bulundu güç çekici sistemi aracılığıyla otobanın yükseklik kısmında bulundu kablolardan gücünü sağlar.

Siemens vasıtasıyla geliştirilen elektrifikasyon sistemi, 10 km otoban üzerine döşendi. Ileri ekipmanı bulundu araçların kullanabileceği kim yay, araçların 90 km hıza {kadar} ulaşmalarını sağlayacak. Enerji sisteminden çıktıktan bundan sonra dizel yakıta geçebilecek olan yöntemler (PL), yollarına kim moda trendi ısrar edebilecek.

Bunlara ek olarak kim moda trendi yapılacak bütün otoyollarda kullanılacak araçlarda yakıttan fiyat indirimi yapılmış gidiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Almanya kamyonlar için yeni eHighway sistemini açtı

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply