Almanya Sosyal Medya Sitelerine Tazminat Davası Açmaya Hazırlanıyor

Almanya Sosyal Medya Sitelerine Tazminat Davası Açmaya Hazırlanıyor

Almanya Adil muamele Bakanlığı nefret söylemi yanı sıra çeşitli diğer illegal içerikleri kaldırmayan kültürel medya firmalarına 50 bin euroluk dosya takımı açmaya planlama.

Sosyal medya sitelerine açılacak dosya takımı için ancak vakit olduğunu söyleyebiliriz bunu göz önünde bulundurarak kim daha kanun tasarısı. Böylece eğer kanun düşün edilirse açılacak. Yine de Almanya Adil muamele Bakanı Heiko Maas bu akşam yaptığı sebep olmak aracılığıyla kim kanun tasarısının ne {kadar} kötü olduğunu belirtti. Facebook veya çeşitli diğer ağ şirketleri sanal tehditleri, nefret söylemlerini veya yanıltıcı haberleri kaldırmadığı takdirde kim disiplin uygulanacak. Bölüm benzer şekilde firmalara kim konuda kişiselleştirilmiş bir konuşmacı belirlemesini belirtti.

Bakanlığın yayınladığı raporda Twitter’ın kullanıcılar vasıtasıyla yaygara edilen illegal içeriğin özel %1’i kaldırdığı bilgisi kuruluş alıyor. Benzer fiyat Facebook’ta %39. Kim konuda öncü olan çerçeve ise YouTube. Video klip paylaşım platformunda kullanıcıların yaygara ettiği içerikler %90 oranında kaldırılıyor. Siteler kim konuda bina ve inşaat gösteriyor tercih görülüyor. Facebook, Soba yanı sıra Şubat ayında yaygara hinterlandı gönderilerin %33’ünü 24 izle içerisinde kaldırdı veya kim gönderileri kapattı. Yine de Twitter’da böyle bir veri kuruluş almıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Almanya Sosyal Medya Sitelerine Tazminat Davası Açmaya Hazırlanıyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply