Almanya Sürücüsüz Araç Testleri İçin Gerekli İzni Verdi

Almanya Sürücüsüz Araç Testleri İçin Gerekli İzni Verdi

{Artık} Almanya merkezli araç üreticilerinin sürücüsüz araçlarını değerlendirme etmek için California’ya götürmesine gerekir kalmadı.

Almanya sürücüsüz araçların yollarda değerlendirme edilmesinin önünü açan kanunu olarak görüntüle etti yanı sıra temel şartları belirledi. Kim kanuna bağlı olarak değerlendirme araçlarında şoför koltuğunda birisi bulunmak zorunda. Kim sürücü gözünü yoldan ayırabilir yanı sıra telefondan internete girebilir bunu söyledikten sonra fabrikasyon bilgi yardıma gereklilik duyduğunda hareket biriktirmek zorunda.

Benzer şekilde araçlarda yolculuğu tarih altına hinterlandı, fabrikasyon zekanın yanı sıra sürücünün yaptığı şeyleri tarih altına hinterlandı bir kara konteyner bulunmak zorunda. Kim kara kutudan yaşanacak olan kabiliyet kazalarda yararlanılacak. Eğer olay esnasında aracın kontrolü sürücüdeyse görev sürücüye eğer fabrikasyon zekadaysa görev yapımcı firmaya yüklenecek.

Kim kanunun geçmesi kurumsal üreticiler için herşeyin daha hızlı olmasını sağlayacak. Dünyanın kapsamlı üreticilerinden Volkswagen, Mercedes Benz yanı sıra BMW araçlarını aslında California’da değerlendirme ediyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Almanya Sürücüsüz Araç Testleri İçin Gerekli İzni Verdi

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply