Almanya’da Deneysel Bir Gelecek Köyü Kuruluyor

Almanya’da Deneysel Bir Gelecek Köyü Kuruluyor

Almanya’da keşfedildi modası geçmiş bir Ordu üs gelecekte insanlar topluluğunun sadece nasıl gelişmesini gerektiğini keşfetmek üzere spekülatif bir topluluk haline getirilecek.

Almanya’da keşfedildi Heidelberg şehrinin yakınlarında keşfedildi Patrick Henry Village, İkinci Insan Savaşı’nda Amerikan ordusu için kurulmuş bir üs. 2013 yılından beridir Almanların ne yapacağını bilemedikleri tesis insanların şirinler köyü gidiyor.

Çevrimiçi inovasyon ve ayrıca yapısal oluştur firması Carlo Ratti Associati aracılığıyla Massachuseetts Institute of Technology Senseable Cities laboratuvarı beraber çalışarak aşağıda gelecekte yaşamın sadece nasıl olacağını araştıracak. Buradaki yaşam tarzı alanının tahmini olarak 4000 ünlü bir komün olması planlanıyor. Şehrin merkezinde tesis Maker meydanı sanal fabrikasyona adanacak. Dışarıdan Aktar etmek isteyenler ise tetikleyici kim komünde olur istediklerini belirtecekler. Kozmopolit sakinlerinin sanal katılacağı oylamada kimlerin şehirde yaşayabileceğine çözmek verilecek.

Şehirde paylaşım yüz planda gidiyor ve ayrıca Uber, Airbnb veya Zipcar seç anlık zamanlı birlikte çalışmak servisleri tesis alacak. Benzer şekilde CouchSurfing ve ayrıca Majorna seç {kar amacı gütmeyen} komün servisleri de bulunacak. Yerleşim seç analiz alanı da herkese belirgin gidiyor ve ayrıca herhangi bir birey istediği yerde çalışabilecek.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Almanya’da Deneysel Bir Gelecek Köyü Kuruluyor

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply