Almanya’da enerji altyapısı blockchain ile bağımsızlaşıyor – Hardware Plus

Almanya’da enerji altyapısı blockchain ile bağımsızlaşıyor – Hardware Plus

Almanya’da devlet destekli enerji inovasyonlarından {sorumlu} mağaza Deutsche Energie-Agentur (DENA) yönetiminde enerji altyapısını mükemmel özel olarak bir veritabanına taşınması hedefleniyor.

İlginizi çekebilir: Ebang, Taze Zelanda İçin Sanal Araba kredisi Sistem Kurmaya Hazırlık

DENA’nın kim hedefinde birbirleriyle çalıştığı Parity Technologies şirketinin halkla ilişkiler sorumlusu Peter Mauric konuyla sinir yaptığı açıklamada, “Altyapının sık sık olarak kullanılabilir olması gerektiğinde sisteminizin esnekliğine gereklilik duyarsınız. Bağımsızlaştırma teknolojileri de doğru kim amaca çare ediyor. Uyarlanabilir enerji üretimi, yönetimi ve ayrıca dağıtımı yapmayı kolaylaştıran microgrid isimli minik şebekeler yıllardan beridir enerji endüstrisinde gereksinim görüyor. Bu nedenle kim talebin bütün bütün enerji piyasasında oluşması istisnai olarak ortak.” ifadelerini kullandı.

Bu arada 20’den fazla şirkete blockchain altyapısı hizmeti sunan ve ayrıca DENA’nın talebi üzerine Almanya için enerji veri kaynağı oluşturacak olan Energy Web cephesinde ise 13 Ekim’de yapılan açıklamada, “Kim çaba sayesinde termostatlar, solar PV sistemleri, bataryalar ve ayrıca elektrikli yollar için sınırlama istasyonları iyilik Almanya’nın yaratıcı olduğu sayısız enerji varlığı, yine Almanya vasıtasıyla çevrimiçi enerji santralleri ve ayrıca düzenlilik düzenlemeleri yetiştirme amacıyla kullanılabilecek.” ifadelerine olanaklar verildi.

Almanya’da enerji sektöründe geleceğe organize etmek yapılıyor

Almanya’nın enerji inovasyonu kanadında Energy Web ile birbirleriyle sayısız blockchain ve ayrıca kripto şirketi, ülkenin enerji bileşenlerini özel olarak bir veritabanına pabuç ve ayrıca sanallaştırmak için birbirleriyle çalışıyor.

Kader neslin enerji ekosistemi olarak tasarlanan Energy Web’in özel olarak koşu sistemi EW-DOS, özel olarak veri kaynağı yetiştirme sürecini hızlandırma konusunda asma kilit yükümlülük oynuyor. Bununla birbirleriyle projede olanaklar yerleşim bölgesi çeşitli diğer firmaların KILT Protocol ve ayrıca Parity Substrate iyilik blockchain hizmetlerinin de kim süreçte kullanılması planlanıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Almanya’da enerji altyapısı blockchain ile bağımsızlaşıyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply